آمورش

28 بهترین فیلم ها برای تقویت زبان انگلیسی + دانلود مستقیم + زیرنویس

یکی از بهترین روش‌ها برای آموزش زبان انگلیسی استفاده از فیلم‌ها انگلیسی است. ابتدا نکاتی را که برای یادگیری بهتر نیاز است رعایت کنید و سپس بهترین فیلم‌های که برای یادگیری مناسب است را به شما معرفی می‌کنیم. در این مطلب به کمک بهترین وب سایت‌‌های مرجع آموزش انگلیسی، حدود 20 فیلم در ژانرهای مختلف به شما معرفی کرده‌ایم. توجه کنید که ترتیب فیلم‌ها از آسان به پیشرفته چیده شده است از نظر جذابیت داستان، فیلم‌های انتهای مطلب جذاب‌تر هستند اما برای شروع یادگیری، فیلم‌های اول لیست را تماشا کنید همچنین در انتهای مطلب نحوه‌ی آسان دانلود فیلم‌ها نیز به شما توضیح داده شده است.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی با فیلم معرفی بهترین فیلم ها برای تقویت و یادگیری زبان انگلیسی 1- فیلم The King’s Speech 2- فیلم The Hangover 3- فیلم انگلیسی زبان “در جستجوی خوشبختی” 4- مجموعه فیلم انگلیسی هری پاتر (Harry Potter) تولید سال‌های 2001 تا 2011 5- فیلم زبان انگلیسی The Hunger Games 6- فیلم Pulp fiction 7- فیلم bird box 8- فیلم دزدان دریای کارائیب 9- فیلم پارک ژوراسیک 10- تقویت زبان انگلیسی با فیلم The imitation game 11- فیلم انگلیسی هابیت 12-فیلم تئوری همه چیز (The Theory of Everything) تولید سال 2014 13- فیلم The Hateful Eight 14- فیلم Sherlock Holmes 15- فیلم انگلیسی زبان The Remains of the Day 16- فیلم زبان اصلی Hugo 17- فیلم دختر قد بلند Tall Girl 2019 18-فیلم تقویت زبان انگلیسی The wonder 19-فیلم انگلیسی The lord of the rings 20- فیلم juno 21- فیلم Inception 22- فیلم انگلیسی “رستگاری در شاوشنک” (The Shawshank Redemption) تولید سال 1994 23- فیلم انگلیسی “در واقع عشق (Love Actually)” 24- زیر دریایی (Submarine) 25- pride ad prejudice 26- lucy 27- Do not look up 28- مجموعه فیلم های مرد عنکبوتی (Spider-Man) روش‌های آموزش با فیلم چگونه است؟ چطور فیلم‌ها را دانلود کنم ؟

مزایای یادگیری زبان انگلیسی با فیلم

شما با فیلم‌های انگلیسی تلفظ دقیق، لهجه‌های محلی آشنا شوید و چون حالت بدنی افراد را در هنگام حرف زدن میبینید باعث یادگیری مفهومی‌تر انگلیسی برای شما می‌شود. نکته بسیار مهم این است که شما نباید وقت خود را صرف یادگیری گرامرهای سخت بکنید و آموزش زبان با فیلم برای شما لذت بخش‌تر خواهد بود.

مهم است که فیلم‌هایی را برای یادگیری زبان انتخاب کنید که از تماشای آن لذت ببرید. بهترین فیلم ها برای تقویت زبان انگلیسی، آن‌هایی هستند که حوصله‌تان را سر نمی‌برند. چرا که در صورت سر رفتن حوصله، توجه‌تان را از آن فیلم گرفته و دیگر به زبانی که به آن صحبت می‌کنند دقت نمی‌کنید. می‌توان با استفاده از وب‌سایت‌هایی نظیر IMDB فیلم‌هایی جالب با توجه به ژانر، تاریخ عرضه و بازیگرهای‌شان پیدا کرد.

مهم‌ترین چیز این است که شما در تماشای فیلم‌ها تداوم داشته باشید! نه اینکه بعد دو یا سه قسمت فیلم دیدن به خود بگویید که چرا چیزی یاد نمی‌گیرم. همچنین در یادگیری گرامر انگلیسی نیز فیلم‌های زبان اصلی بسیار می‌تواند موثر باشد.

هچنین اگر قصد مهاجرت به کشوری خاص را دارید با تماشای فیلم‌های کشور مورد نظر خود با فرهنگ آن کشور بیشتر آشنا خواهید شد. همچنین در انتخاب فیلم‌ها سعی کنید فیلم‌های ساده را انتخاب کنید در این مطلب فیلم‌های ساده و متوسط و چند فیلم سطح پیشرفته نیز به شما معرفی می‌شود.

معرفی بهترین فیلم ها برای تقویت و یادگیری زبان انگلیسی

1- فیلم The King’s Speech

این فیلم در رده اول قرار میگیرد چون یک فیلم با دیالوگ‌های ساده است از نظر من (نویسنده مطلب) فیلم جذابی نیست ولی برای شروع یادگیری بهترین فیلم است چون دیالوگ‌ها به صورت بریده، بریده است و بر روی تلفظ تاکید دارد. داستان این فیلم در مورد روابط بین پادشاه انگلیس (جرج ششم) و دکترش است. که تلاش می‌کند مشکل لکنت او را برطرف کند. این فیلم بر اساس داستانی واقعی درباره‌ی پادشاه جورج ششم ساخته شده است. در این فیلم دیالوگ‌ها به صورت بریده و غیر پیوسته ادا می‌شود و تاکید بسیاری بر انتقال مناسب تلفظ شده است. به همین دلیل این فیلم برای کسانی که خیلی مبتدی هستند مناسب است. برای دانلود فیلم کلیک کنید.

2- فیلم The Hangover

کالکشن فیلم خماری به کارگردانی تاد فیلیپس محصول کشور آمریکا است، این سه قسمت در سال های 2009، 2011 و 2013 ساخته شده و در ژانر کمدی جز شاهکارهای سینمایی به حساب میاد لحظاتی پر از شادی و غافلگیری همچنین این فیلم را برای کسانی که دوست دارند اصطلاحات بومی یا slang های انگلیسی بامزه یاد بگیرند پیشنهاد میشود. برای دانلود کلیک کنید. همچنین برای مشاهده کالکشن این فیلم‌ها به این لینک مراجعه کنید.

3- فیلم انگلیسی زبان “در جستجوی خوشبختی”

فیلم در جستجوی خوشبختی، در ژانر زندگی نامه و درام محصول سال 2006 کشور آمریکا به کارگردانی گابریل موچینو است. استیو کنراد نویسندگی فیلم در جستجوی خوشبختی را بر عهده داشته و هنرمندانی همچون ویل اسمیت، تاندیو نیوتن، جیدن اسمیت و… به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دانلود مستقیم با زیرنویس چسبیده فارسیداستان انگلیسی:

Based on a true story about a man named Christopher Gardner. Gardner has invested heavily in a device known as a “bone density scanner”. He feels like he has it made selling these devices. However, they do not sell well as they are marginally better than x-ray at a much higher price. As Gardner works to make ends meet, his wife leaves him and he loses his apartment. Forced to live out in the streets with his son, Gardner continues to sell bone density scanners while concurrently taking on an unpaid internship as a stockbroker, with slim chances for advancement to a paid position. Before he can receive pay, he needs to outshine the competition through 6 months of training, and to sell his devices to stay afloat.

4- مجموعه فیلم انگلیسی هری پاتر (Harry Potter) تولید سال‌های 2001 تا 2011

هری پاتر از بزرگ‌ترین گنجینه‌های ملی انگلیس به شمار می‌رود. همه آن‌ را دوست دارند! این فیلم‌ها درباره جادوگری به نام هری پاتر و ماجراجویی‌های جادویی او هستند. فیلم‌های هری پاتر از بهترین فیلم ها برای تقویت زبان محسوب می‌شوند. برای دانلود کالشکن این فیلم‌ها به این لینک مراجعه کنید.

این فیلم داستان پسری یتیم را روایت میکند که پدر و مادرش را سالها پیش در یک تصادف مرموز از دست داده و به همین خاطر مجبور است تا زندگی سختی در کنار خاله و شوهر خاله اش داشته باشد. ولی همه چیز با یک نامه از مدرسه ی سحر و جادوی هاگوآرتز تغییر میکند و هری ناگهان خودش را در دنیایی کاملا جدید میابد.

5- فیلم زبان انگلیسی The Hunger Games

 The Hunger Games

فیلم های The Hunger Games مجموعه فیلمی در ژانر علمی تخیلی هستند که داستان آنها در جهانی دیکتاتوری و خیالی رخ می‌دهد. تلفظ‌های این فیلم روان و آمریکایی است و شما در یک فیلم پر تنش زبان را یاد خواهید گرفت! برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید. همچنین برای مشاهده کالکشن تمام سری‌های این فیلم روی این لینک کلیک کنید.

6- فیلم Pulp fiction

داستان عامه‌پسند یا پالپ فیکشن (Pulp Fiction) یک فیلم در ژانر درام و جنایی محصول سال ۱۹۹۴ ایالات متحده آمریکا ، به کارگردانی و نویسندگی کوئنتین تارانتینو است. عمدهٔ شهرت فیلم به دلیل به نمایش درآوردن ترکیبی کنایه‌آمیز از خشونت و شوخ‌طبعی، داستان غیرخطی، اشاره‌های سینمایی، ارجاعات آن به فرهنگ عامه و دیالوگ‌های آن است. برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.

7- فیلم bird box

در پی یک وحشت جهانی ناشناخته , یک مادر باید قدرت فرار با فرزندانش را در یک رودخانه خائن به دنبال امنیت پیدا کند . به خاطر نیروهای ناشناخته کشنده , این سفر مخاطره‌آمیز را باید کورکورانه انجام داد! برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.

8- فیلم دزدان دریای کارائیب

دزدان دریایی کارائیب

فیلم های دزدان دریایی کارائیب یکی از پرطرفدارترین فرنچایزهای دیزنی است. سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب شامل 6 فیلم سینمایی، 1 اسپین آف و 1 فیلم کوتاه است. تاکنون 5 فیلم سینمایی ساخته شده و ششمین قسمت در مرحله پیش‌تولید است. این فیلم بر اساس بر اساس جاذبه پارک تفریحی والت دیزنی ساخته شده است. برای دانلود قسمت اول اینجا کلیک کنید. همچنین برای مشاهده کالشکن این فیلم‌ها اینجا کلیک کنید.

9- فیلم پارک ژوراسیک

پارک ژوراسیک یک مجموعه فیلم علمی تخیلی و هیجان انگیز آمریکایی است که بر اساس رمانی از مایکل کریتون ساخته شد. این فیلم به شما در یادگیری لغات و اصطلاحات علمی کمک زیادی می‌کند عباراتی که کاربرد فراوانی در تمامی آزمون‌های زبان انگلیسی دارند، ضمن این که بسیار سرگرم کننده است. برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.

10- تقویت زبان انگلیسی با فیلم The imitation game

این فیلم جریان نابغه ای ست که در جریان جنگ جهانی، بدنبال یافتن رمز کدگذاری آلمانی‌ها در یک محیط آکادمیک و با دوستانی وفادار است. بازیگر نقش اول در این فیلم دارای لکنت زبان است به همین خاطر در میان عبارات و مکالمات، وقفه هایی وجود دارد که شما کاملا مکالمات و عبارات کاربردی آن را متوجه خواهید شد. برای دانلود اینجا کلیک کنید

.

11- فیلم انگلیسی هابیت

فیلم های هابیت فیلمی سه قسمتی در سبک حماسه‌ای فانتزی-ماجرایی بر اساس رمانی به همین نام نوشته تالکین می‌باشد و پیتر جکسون را در مقام کارگردان، تهیه‌کننده و همکار فیلم نامه‌نویس در اختیار دارد. این فیلم شبیه روایت ارباب حلقه ها بوده و توانسته مخاطب های زیادی را جذب کند و از سال 2012 بر روی پرده سینما ها به نمایش در آمده است. امتیاز در imdb: 7.8

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید. همچنین برای مشاهده کالشکن این فیلم‌ها اینجا کلیک کنید.

12-فیلم تئوری همه چیز (The Theory of Everything) تولید سال 2014

فیلم تئوری همه چیز، داستانی واقعی از زندگی یک فرد یا یک “biopic” است. این فیلم انگلیسی داستان زندگی یکی از معروف‌ترین دانشمندان جهان، استیفن هاوکینگ (Stephen Hawking) را به تصویر می‌کشد. تئوری همه چیز بر رابطه استیفن هاوکینگ با همسر سابق‌اش جین وایلد (Jane Wilde) و بیماری‌اش که منجر به فلج شدن او شد، تمرکز دارد.

از دلایلی که این فیلم را به یکی از بهترین فیلم ها برای تقویت زبان انگلیسی تبدیل می‌کند لهجه واضح بریتانیایی شخصیت‌های آن است.

بخش‌هایی از این فیلم در دانشگاه کمبریج جریان دارد که یکی از معروف‌ترین دانشگاه‌های انگلستان و جهان است. اکثر شخصیت‌ها با لهجه “the Queen`s” صحبت می‌کنند که به معنی انگلیسی طبقات بالای جامعه و شیک بوده و واضح و شفاف است. برای دانلود فیلیم اینجا کلیک کنید.

13- فیلم The Hateful Eight

فیلم هشت نفرت انگیز، محصول سال ۲۰۱۵ از کارگردان نابغه تاریخ Quentin Tarantino است. همه فیلم های کوینتین تارانتینو، با محوریت مکالمات بین دونفر ارائه شده و تاثیر مستقیمی بر یادگیری شما خواهد داشت. بطور کلی فیلم‌‌های تارانتینو برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مفید هستند در حالیکه در آنها عمدتا اصطلاحات بومی‌های آمریکایی-انگلیسی ارائه میشود. برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید. دانلود زیرنویس

14- فیلم Sherlock Holmes

شرلوک هولمز نام یک فیلم نئو نوآر معمایی جنایی به کارگردانی گای ریچی است که برگرفته از داستان‌های شرلوک هلمز، کارآگاه معروف خیالی اثر آرتور کانن دویل است. دیالوگ‌های روزمره این فیلم یادگیری چند برابر زبان انگلیسی در شما میشود. برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.

15- فیلم انگلیسی زبان The Remains of the Day

این فیلم کمدی-هیجانی در سال ۱۹۹۳ ساخته شده است و نوع گرامر استفاده شده در آن بسیار ساده است و از این جهت به یادگیری گرامر انگلیسی روزمره شما کمک خواهد کرد.

در سال ۱۹۵۸ که چندین سال پس از اتمام جناگ جهانی دوم است، سر خدمت کار خانه لرد نشینِ عمارت دارلینگتون یک نامه از یکی از خدمتکاران زن سابق دریافت می‌کند. خانم «کَنتون» در نامه اشاره کرده که از شوهر خود که سالها قبل پس از ازدواجشان به غرب انگلستان رفته بودند، جدا شده‌است.

16- فیلم زبان اصلی Hugo

فیلم Hugo ماجراجویی‌های پسربچه‌ای یتیم برای کشف حقایق را روایت می‌کند. دنیای کودکانه یک پسر بچه خلاق وسط ایستگاه قطار و دوستی و مواجهه‌‌اش با آدم‌های مختلف قطعا می‌تواند هم سرگرم کننده باشد هم سرشار از یادگیری. این فیلم یک خوراک یادگیری خوب برای زبان آموزان سطح ابتدایی است که می‌توانند با خیال راحت به سراغش بروند. برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.

17- فیلم دختر قد بلند Tall Girl 2019

دانلود فیلم دختر قد بلند (Tall Girl) دختری به نام جودی که همیشه قد بلندترین دختر مدرسه بوده و این ویژگی ظاهری، دردسرهای فراوانی را برایش به همراه داشته، بالاخره تصمیم می‌گیرد که اعتماد به نفس را در وجود خود تقویت کند. لینک زیر زیرنویس چسبیده فارسی است.

برای دانلود کلیک کنید.

18-فیلم تقویت زبان انگلیسی The wonder

پسربچه‌ای به نام آگوست پولمن به خاطر تفاوت‌هایی که در اثر ابتلا به سندرم تریچر کالینز از بدو تولد در چهره‌اش وجود دارد، همیشه دور از اجتماع زندگی کرده و در خانه به آموختن درس‌هایش پرداخته است. او بعد از رسیدن به کلاس پنجم تصمیم می‌گیرد به میان هم سن و سالانش رفته و در مدرسه‌ای عادی به فراگیری درس‌هایش بپردازد.

این فیلم به صورت دوزبانه است و باید روی صوت انگلیسی قرار دهید. برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.

19-فیلم انگلیسی The lord of the rings

داستان ارباب حلقه‌ها یک روایت درست از دنیایی فانتزی است و روایت یاران حلقه است که باید یک تنه جلوی شر مطلق بایستند. داستان اصلا کسل کننده نیست و شما می‌توانید انواع لهجه‌ها را در فیلم بشنوید. ضمن اینکه سرعت بیان دیالوگ‌ها هم خوب است. برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.

20- فیلم juno

«جونو» (الن پیج) یک دختر خوش زبان ۱۶ ساله ناگهان خود را با یک حاملگی ناخواسته روبرو می‌بیند. بلافاصله دوست صمیمی‌اش، «لی» را باخبر می‌کند و تصمیم می‌گیرند بچه را بیندازند. جونو تصمیم می‌گیرد بچه را نگه دارد و سرپرستی آن را به زوج‌هایی که در جست و جوی کودک اند واگذار کند. او از طریق آگهی یک روزنامه زوج جوانی را که شایستگی سرپرستی فرزندش را داشته باشند پیدا میکند … این فیلم به دلیل دیالوگ‌های امروزی بسیار برای علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی مناسب است. برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.

21- فیلم Inception

اگر دلتان یک فیلم پیچیده با کلی دیالوگ و کلمات جذاب می‌خواهد که یک ربطی هم به عشق و رویا دارند؛ بدون معطلی به سراغ دانلود این فیلم بروید. این فیلم برای زبان آموزان سطح متوسط خوب است و لهجه‌اش نیز امریکن است. برای دانلود فیلم کلیک کنید.

22- فیلم انگلیسی “رستگاری در شاوشنک” (The Shawshank Redemption) تولید سال 1994

اگر می‌خواهید یک فیلم کلاسیک انگلیسی و از بهترین فیلم ها برای تقویت زبان را ببینید، رستگاری در شاوشنک را تماشا کنید. بسیاری از سینما دوستان این فیلم را از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما می‌دانند. این فیلم به پایان غیر منتظره‌اش معروف است. این فیلم داستان مردی سفید پوست و تحصیل کرده را تعریف می‌کند که جرم قتل به حبس ابد محکوم شده‌است. در طول بیست سال، این فرد با مردی سیاه پوست به نام رد (Red) با بازی مورگان فریمن (Morgan Freeman) دوست میشود. برای دانلود فیلم کلیک کنید. بخشی از دیالوگ فیلم:

Parole hearing: Ellis Boyd Redding, your files say you’ve served 40 years of a life sentence. Do you feel you’ve been rehabilitated?

Red: Rehabilitated? Well, now let me see. You know, I don’t have any idea what that means.

Parole hearing: Well, it means that you’re ready to re-join society…

Red: I know what you think it means, sonny. To me, it’s just a made-up word. A politician’s word, so young fellas like yourself can wear a suit and tie and have a job. What do you really want to know? Am I sorry for what I did?

23- فیلم انگلیسی “در واقع عشق (Love Actually)”

در واقع عشق (Love Actually) فیلمی در ژانر کمدی ,درام, رمانتیک (عاشقانه) به کارگردانی ریچارد کرتیس است که در سال ۲۰۰۳ توسط بریتانیا,فرانسه و آمریکا منتشر شد. این فیلم یک فیلم کریسمسی است. داستان درباره هشت زوج متفاوت و نحوه برخورد آن‌ها با عشقشان در یک ماه قبل از کریسمس در لندن است و… برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.

زیردریایی، فیلمی انگلیسی در ژانر کمدی درام به کارگردانی ریچارد آیوادی و بن استیلر است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. این فیلم محصول انگلیس و آمریکا است. این‌گونه فیلم‌ها را به اصطلاح فیلم‌های “Coming of age” می‌نامند چرا که درباره نوجوان‌های در حال رشد است. از آن جهت می‌توان این اثر را از بهترین فیلم ها برای تقویت زبان انگلیسی دانست که می‌توان با تماشای آن با لهجه‌های محلی انگلیسی آشنا شد. برای دانلود فیلم کلیک کنید.

25- pride ad prejudice

این فیلم که بر اساس یک رمان ساخته شده، داستان پنج خواهر را روایت می‌کند که در انگلستان زندگی می‌کنند. با آمدن یک مرد ثروتمند جوان، «آقای بینگلی» و دوستش «آقای دارسی» به محله‌ی آن‌ها، زندگی این خواهران زیر و رو میشود. برای دانلود این فیلم انگلیسی کلیک کنید.

26- lucy

لوسی یک فیلم علمی–تخیلی و اکشن آمریکایی-فرانسوی محصول سال ۲۰۱۴، به نویسندگی و کارگردانی لوک بسون است. اسکارلت جوهانسون به عنوان شخصیت اصلی فیلم و مورگان فریمن نقش پروفسور نورمن را ایفا می‌کند. لوسی توسط یونیورسال استودیوز در ۲۵ ژوئیه ۲۰۱۴، در ایالات متحده به نمایش درآمد. برای دانلود فیلم کلیک کنید. (به زیر 18 سال توصیه نمیشود)

27- Do not look up

خلاصه داستان: شهاب سنگی که در حال نزدیک شدن به زمین است و مطابق مطالعات به‌زودی کره‌ی خاکی و تمام ساکنین آن را نابود خواهد کرد و… این فیلم محصول آمریکاست و با لهجه امریکن شما به خوبی با دیالوگ‌های این فیلم ارتباط برقرار می‌کنید. برای دانلود کلیک کنید.

28- مجموعه فیلم های مرد عنکبوتی (Spider-Man)

یک داستان بسیار جذاب در مورد نوجوانی که با یک نیش عنکبوت تبدیل به مرد عنکبوتی میشود و شهر را در برار خطراتی که وجود دارد محافظت می‌کند. پیتر نقش اصلی این فیلم را بازی می‌کند. این مجموعه فیلم‌ها در دو سری ساخته شده‌اند(قدیم و جدید) که در این قسمت هم سری قدیم و هم جدید آن را برای شما قرار داده‌ایم. توجه داشته باشید که این فیلم‌ها برای زبان آموزان سطح متوسط مناسب است البته که زبان آموزان سطح مبتدی نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

 • دانلود اسپایدر من 1
 • دانلود اسپایدر من 2
 • دانلود اسپایدر من 3
 • دانلود مرد عنکبوتی شگفت انگیز
 • دانلود Spider-Man homecoming
 • دانلود Spider-Man far from home

روش‌های آموزش با فیلم چگونه است؟

 • یلم موردعلاقه خود را انتخاب کنید. این مورد بسیار مهم است. اگر فیلمی که نگاه می‌کنید حوصله‌تان را سر ببرد، دیگر تمایلی به توجه کردن به فیلم نخواهید داشت و نمی‌توانید ۲ ساعت را برای دیدن این فیلم صرف کنید و به یادگیری زبان انگلیسی با فیلم بپردازید.
 • فیلمی را انتخاب کنید که با سطح انگلیسی شما یکی باشد. به‌طور مثال اگر به‌تازگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده‌اید، پیشنهاد می‌دهیم که انیمیشن انگلیسی برای تقویت زبان انگلیسی ببینید زیرا انگلیسی استفاده‌شده در انیمیشن‌ها معمولاً بسیار ساده است و به‌راحتی درک می‌شود.
 • ابتدا فیلم را با زیرنویس فارسی ببینید و دفعات بعدی بازیرنویس انگلیسی
 • حداقل هر فیلم را دو یا سه بار تماشا کنید.
 • در دیدن فیلم‌های انگلیسی تداوم داشته باشید.

مطلب مرتبط:‌ سریال برای یادگیری زبان انگلیسی

چطور فیلم‌ها را دانلود کنم ؟

برای دانلود فیلم‌ها، زیر هر فیلم لینک مستیم برای شما قرار داده شده است که به راحتی با کلیک بر روی هرکدام به صورت مستقیم برای شما دانلود می‌شود. برای سهولت در دانلود فیلم‌ها اگر که با موبایل فیلم‌ها را می‌خواهید دانلود کنید پیشنهاد می‌کنیم نرم افزار ADM را از این لینک دانلود (کلیک کنید) کنید تا دانلودهای شما مدیریت شده باشد و بعد از دانلود در پوشه‌ی دانلودهای خود می‌توانید فیلم‌ها را تماشا کنید. در صورتی از گوشی IOS استفاده می‌کنید از اپ استور برنامه را دانلود کنید.

در صورتی که با دسکتاپ فیلم‌ها را دانلود می‌کنید نرم افزار فری دانلود منیجر را از این لینک دانلود کنید و بعد از آن اکستنشن کروم آن را از این لینک نیز دانلود کنید تا به سرعت و با مدیریت فیلم‌ها برای شما دانلود شود. توجه داشته باشید که اکستنشن آن برای فایر فاکس و مرورگر Edge متفاوت می‌باشد و با سرچ به سادگی می‌توایند آن را دانلود کنید.

نکته مهم: تمام فیلم‌ها به صورت زیرنویس چسبیده فارسی هستند. در صورتی که هرکدام از فیلم‌ها زیرنویس نداشت و یا لینک دانلود آن‌ها مشکل داشت در کامنت‌ها به ما اعلام کنید تا سریعا لینک‌ها را درست کنیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا