آمورش

۳ تا از بهترین و جدیدترین نرم افزارهای یادگیری سریع زبان روسی (خودآموز)

Gamma koli

در این پست بهترین و جدیدترین نرم افزارهای یادگیری خودآموز زبان روسی را به شما معرفی می کنیم. این بسته های نرم افزاری شامل دی وی دی و سی دی های آموزشی هستند و برای موبایل و کامپیوتر قابل استفاده هستند.

۱- آموزش مقدماتی تا پیشرفته زبان روسی نصرت

Nosrat-Russian-Learning

بهترین بسته آموزش ترکی استانبولی شامل چند دی وی دی، با تاکید بر تقویت مکالمات زبان روسی می باشد. این مجموعه را میتوانید روی گوشی یا فلش و … نیز استفاده نموده و به راحتی در هرزمانی استفاده کنید. جهت استفاده از این مجموعه تنها می بایست به فایل های صوتی گوش دهید. تکرار مطالب در این مجموعه به صورت هدفمند و زمانبندی شده است تا مطالب بهتر در حافظه باقی بمانند.با استفاده از این مجموعه لهجه شما از ابتدا صحیح شکل می گیرد و به صورت خودکار قواعد زیادی از زبان روسی را یاد خواهید گرفت.

⇐ اطلاعات بیشتر یا خرید اینترنتی

۲- پکیج راه روسیه (۴ کتاب+۴CD)

russian1

در حال حاضر کامل ترین منبع یادگیری زبان روسی در ایران که کیفیت قابل قبولی دارد. راه روسیه بهترین و جدیدترین دوره‌ی فراگیر آموزش زبان روسی است که از سوی استادان کارآزموده‌ی دانشگاه مسکو در چهار جلد به نگارش درآمده است. جعبه‌ی دوره‌ی چهار جلدی راه روسیه در بر گیرنده‌ی دوره‌ی‌‌ آغازین، دوره‌ی پایه، دوره‌ی پیشرفته‌ی (۱) و دوره‌ی پیشرفته‌ی (۲) است.

  • با کتاب دوره‌ی آغازین و کتاب راهنما در زمینه‌ی گفت و گو به زبان روسی دست می‌یابید.
  • با کتاب دوره‌ی پایه در پله‌ی آستانه به زبان روسی دست می‌یابید.
  • با ۲ کتاب دوره‌ی پیشرفته در سطح B1 زبان روسی را فرا می‌گیرید و برای آزمون دوره‌ی پیشرفته‌ی سامانه‌ی دولتی آزمون‌گیری در روسیه آماده می‌شوید.

⇐ اطلاعات بیشتر یا خرید اینترنتی نسخه موبایل

۳- آموزش زبان روسی پیمزلر در ۹۰ روز

pimsleur-russian-570x640

این بسته معروف هم روش شبیه به نصرت دارد و در قالب چند دی وی دی، نرم افزاری بسیارباکیفیت برای آموزش زبان روسی می باشد. مجموعۀ پیمزلر زبان روسی در ۹۰ روز از معتبرترین و موثرترین روش های آموزش زبان در دنیا می باشد. مردم در سرتاسر دنیا از متد آموزشی پیمزلر برای درک یک زبان جدید و صحبت به آن زبان در کوتاه ترین زمان ممکن بهره می برند. اگر تجربه ای در این زمینه ندارید، ممکن است در ابتدا چنین امر ساده ای که در عین حال بسیار نتیجه بخش هم است، برای شما غیر قابل باور به نظر برسد؛ اما حقیقت آن است که هر شخص می تواند زبان های خارجی را با استفاده از یک سیستم آموزشی درست، فرا بگیرد. با استفاده از متد آموزشی پیمزلر، شما از سال ها تلاش و پژوهش در امر آموزش زبان بهره خواهید برد.

⇐ اطلاعات بیشتر یا خرید اینترنتی

۴- اپلیکیشن های موبایل

متاسفانه اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان روسی در سطح جهانی و ایران بسیار کم و یا خیلی ضعیف هستند. پیشنهاد می کنیم وقت تان را روی این اپلیکیشن ها هدر ندهید. از سه بسته آموزشی بالا یا کتاب های آموزشی که در شماره ۵ آورده ایم استفاده کنید. در حال حاضر بهترین، اپلیکیشن Duolingo می باشد:

اپ روسی

⇐ دانلود اپلیکیشن Duolingo برای اندروید

⇐ دانلود اپلیکیشن Duolingo برای ios

۵- نرم افزارها و کتاب های عالی دیگر

برای دیدن سایر منابع خوب، جدید و باکیفیت زبان روسی کلیک کنید!

مطالب بسیار کاربردی

  • ۵ گام بسیار مهم برای یادگیری سریع و آسان تر زبان روسی
  • بهترین روش یادگیری زبان روسی در سفر در کمتر از ۳۰ روز!
  • رایج ترین عبارات و کلمات زبان روسی+ روش هایی برای ابراز عشق
  • ۳ تا از بهترین و جدیدترین نرم افزارهای یادگیری سریع زبان روسی (خودآموز)
  • چگونه در زبان روسی بگوییم دوستت دارم؟ عبارات پرکاربرد دوست داشتنی!

russian

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا