آمورش

معرفی ۱۰ آموزشگاه برتر آموزش روسی

بهترین آموزشگاه زبان روسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد یا اصولاً هدف ما از انتخاب این آموزشگاه ها چیست؟ اگر فکر می‌کنید شما نیز از دوستداران زبان و ادبیات غنی و روسی هستید یا در صدد تجارت و کسب منافع اقتصادی از این راه هستید توصیه می کنیم این مطلب را حتماً بخوانید.

در واقع ما سعی کرده ایم تا با انتخاب بهترین آموزشگاه زبان روسی راههای دستیابی سریع شما را به این آموزشگاه ها تسهیل کنیم. برای شناخت بهترین آموزشگاه زبان روسی در کشور باید ابتدا امکانات و سطح علمی و آموزشی آن با اس ۳ را در نظر گرفت و با توجه به ابعاد کیفی و برخورداری از مزایای مختلفی که به عنوان شاخص ترین ویژگی های آن آموزشگاه در مقایسه با سایر مراکز آموزشی بر شمرده می‌شود بتوانید انتخاب هوشمندانه ای را از بین سایر آموزشگاه های فعال در سطح کشور انجام دهید.

اهمیت یادگیری و آموزش زبان روسی با توجه به پیوند عمیق دو فرهنگ ایران بیشتر آشکار خواهد شد. از طرفی زبان روسی یک زبان آکادمیک و تخصصی از نظر تجاری و علمی می باشد. بنابراین زمانی که شما قصد ادامه تحصیلات در کشورهای اوکراین بلاروس و فدراسیون روسیه و سایر جمهوری هایی که به زبان روسی تکلم می کنند را داشته باشید لازم است تا حتماً با زبان روسی آشنایی داشته باشید.

درباره بهترین آموزشگاه زبان روسی بیشتر بدانید

اگر شوق سرمایه‌گذاری در کشورهایی را دارید که به زبان روسی تحمل می کنند بهتر است در اولین فرصت به بهترین آموزشگاه زبان روسی در کشور مراجعه کنیم و این زبان مهم و کاربردی را فرا بگیرید. اگر قصد دارید تا با زبان حدود یکصد و پنجاه میلیون نفر از جمعیت روی کره زمین بیشتر آشنا شویم و با پرتکلم ترین زبان اروپا در بهترین دانشگاههای کشورهایی که به زبان روسی تعلل می کنند تاثیرات خود را ادامه دهید حتماً بهترین آموزشگاه زبان روسی را انتخاب کنید.

اگر فکر میکنید مشتاق ادبیات روسی و فرهنگ این ملت اصیل و بزرگ هستید بهترین آموزشگاه زبان روسی را به منظور برقراری ارتباط با این مردم که دارای پیشینه تاریخی درخشانی هستند برگزینید. یادتان باشد شما به زبان روسی می‌توانید دروازه تجارت و تحصیلات عالی را به روی خودتان بگشایید.

بنابراین به شما توصیه می کنیم به منظور آشنایی بیشتر با ده آموزشگاه برگزیده که در گروه بهترین آموزشگاه های روسی در سطح کشور قرار می گیرند تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید. قطعاً پس از خواندن این مطلب به راحتی می توانید بهترین آموزشگاه زبان روسی را از بین آموزشگاه هایی که به شما معرفی میکنیم انتخاب کنید و به رویاهایتان جامه عمل بپوشانید.

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان روسی

در این بخش از مطلب سعی می‌کنیم تا شما را با ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان روسی در گروه دهگانه تفکیک شده و معرفی می‌شوند آشناسازیم. اهمیت شناخت موسسات مذکور با در نظر گرفتن دغدغه بسیاری از از زبان آموزان در خصوص شناسایی بهترین آموزشگاه زبان روسی در کشور بوده و با توجه به این نیاز سعی کردیم تا ابتدا شما را با ویژگی های این موسسات آشنا کنیم تا با توجه به اطلاعاتی که قبل از مراجعه و ثبت نام در این مراکز آموزشی کسب می‌کنید تصمیم گیری منطقی تری را در این زمینه داشته باشید.

مهمترین ویژگی هایی که این مجموعه به عنوان بهترین آموزشگاه زبان روسی از آن برخوردار می‌باشند عبارتند از:

 • بهره مندی از اساتید بومی و مجرب در زمینه آموزش زبان روسی
 • برخورداری کتابها و منابع روز معتبر مورد تایید دانشگاه های روسیه
 • دارا بودن مجوزهای لازم به منظور تدریس زبان روسی
 • برخورداری از کارنامه درخشان و سوابق ممتاز در بهترین آموزشگاه زبان روسی
 • دسترسی آسان به آموزشگاه ها و مراکز آموزشی مورد نظر
 • کیفیت عالی خدمات آموزشی در بهترین آموزشگاه زبان روسی کشور
 • ارتباط سریع با کارشناسان و مشاوره رایگان در بهترین آموزشگاه زبان روسی
 • دارا بودن وب سایت های معتبر پشتیبانی و کانال های اطلاع رسانی مرتبط
 • قیمت مناسب شهریه
 • دارا بودن فضای آموزشی مناسب و برنامه ریزی تحقیق برای زبان آموزان به صورت خصوصی و گروهی
 • برگزاری دوره های آموزشی به صورت آنلاین و حضوری در بهترین آموزشگاه زبان روسی

بررسی و توضیح در خصوص بهترین آموزشگاه زبان روسی

در ادامه توضیح مختصری در خصوص هر یک از ویژگی های این آموزشگاه ها ارائه خواهیم داد تا شما بتوانید به درک درستی از کیفیت آموزشی این مرکز و انتخاب بهترین آموزشگاه زبان روسی دست پیدا کنید.

بهره مندی از اساتید بومی و مجرب در زمینه آموزش زبان روسی

اساتید این آموزشگاه ها از بین اساتید برجسته زبان روسی یا بومی آن کشور می باشند و یا سابقه تحصیلات و اقامت در کشورهای روسی زبان را دارند انتخاب شده بنابراین در بهترین آموزشگاه زبان روسی شما می‌توانید با خیال راحت از تدریس این اساتید لذت ببرید.

برخورداری کتابها و منابع روز معتبر مورد تایید دانشگاه های روسیه

انواع کتابهای آموزشی و منابع که در بهترین آموزشگاه زبان روسی ارائه می‌شود مطابق با جدیدترین منابع موجود و مورد تایید دانشگاههای معتبر این کشور می باشد. به عبارت دیگر شما با استفاده از این منابع از قافله سایر زبان آموزان در کشورهای دیگر به هیچ وجه عقب نمی مانید.

دارا بودن مجوزهای لازم به منظور تدریس زبان روسی

آموزشگاههای مورد نظر دارای مجوز قانونی برای فعالیت خود بود و از نظر اخذ گواهینامه های مربوطه توانسته‌اند رسمیت پیدا کرده و مورد تایید نهادهای ذیربط قرار گرفته اند. همچنین هر یک از این آموزشگاه ها نیز در پایان هر دوره به زبان آموزان و قبول شدگان آن دوره گواهینامه پایان ترم اعطا می کنند.

برخورداری از کارنامه درخشان و سوابق ممتاز در بهترین آموزشگاه زبان روسی

آشنایی با 10 آموزشگاه زبان آلمانی در ایران

این موسسات توانسته‌اند در رقابت با سایر آموزشگاه های موجود در سطح کشور گامی فراتر بگذارند و از نظر سطح خدمات آموزشی در رتبه های ممتاز و برجسته ای قرار دارند.

برخورداری از کارنامه درخشان و سوابق ممتاز به عنوان بهترین آموزشگاه زبان روسی

دسترسی آسان به آموزشگاه ها و مراکز آموزشی مورد نظر

هر یک از ده آموزشگاه برتر زبان روسی که به عنوان بهترین آموزشگاه زبان روسی در سطح کشور شناخته می شوند از نظر موقعیت در بخش هایی از شهر ها یا مناطق مختلف قرار گرفته اند که میتوان به راحتی به آنها دسترسی پیدا کرد.

کیفیت عالی خدمات آموزشی در بهترین آموزشگاه زبان روسی کشور

تمام چیزی که شما در این آموزشگاه ها در جستجوی آن هستید یعنی کیفیت عالی خدمات آموزشی را می توانید به بهترین شکل ممکن دریافت نمایید. برخورد صمیمانه و نظم موجود در هر یک از این آموزشگاه ها فقط بخشی از خدمات ارائه شده در آن ها به شمار می رود.

ارتباط سریع با کارشناسان و مشاوره رایگان در بهترین آموزشگاه زبان روسی

شما در ساعات مقرر می توانید با کارشناسان آموزشی در بهترین آموزشگاه زبان روسی تماس حاصل کرده و ضمن اطلاع از کما که برگزاری دوره ها همچنین در صورت نیاز از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

دارا بودن وب سایت های معتبر پشتیبانی و کانال های اطلاع رسانی مرتبط

به دلیل برخورداری از راه‌های ارتباطی متعدد شما می توانید هم از طریق وبسایت یا به صورت حضوری در محل موسسات مورد نظر حضور پیدا کنید. هرچند به دلیل شیوع ویروس کرونا توصیه می کنیم که حتی المقدور از حضور فیزیکی خودداری نموده و پس از اطمینان از انتخاب بهترین موسسه و آموزشگاه زبان روسی به اقدامات دیگری در این زمینه دست بزنید.

قیمت مناسب شهریه

نباید چنین بپندارید که وجود بهترین آموزشگاه زبان روسی در کشور بدین معنا باید باشد که شهریه زیادی را بابت آن بپردازید. در واقع هزینه های ثبت نام و دوره های مربوطه در این آموزشگاه ها کاملا مناسب بوده و می توانید به راحتی از پس پرداخت آنها بر آیید.

دارا بودن فضای آموزشی مناسب و برنامه ریزی تحقیق برای زبان آموزان به صورت خصوصی و گروهی

این آموزشگاه ها از فضای مناسب به منظور تشکیل کلاس ها با تعداد نفرات استاندارد و نیز کلاس های خصوصی بهره مند می باشند.

برگزاری دوره های آموزشی به صورت آنلاین و حضوری در بهترین آموزشگاه زبان روسی

از دیگر ویژگی‌های بارز بهترین آموزشگاه زبان روسی در کشور می‌توان به برگزاری آموزش آنلاین زبان روسی نیز اشاره کرد کرد. همانطور که گفتیم ویروس کرونا وجود کلاس های حضوری و رفت و آمدهای داوطلبان یا علاقه مندان به حضور در کلاسهای زبان روسی را به تعطیلی کشانده است و لذا وجود آموزش های آنلاین از جانب این آموزشگاه ها با کیفیت عالی می تواند از هر نظر نیازهای زبان آموزان را در این زمینه تامین کند.

برگزاری دوره های آموزشی به صورت آنلاین حضوری در بهترین آموزشگاه زبان روسی

۱- آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان روسی ایران کمبریج بیش از یکدهه است که در حال برگزاری کلاس زبان روسی با هدف کسب آمادگی شرکت در آزمون تورفل ( آزمون بخش فرهنگی سفارت روسیه ) میباشد.

این مرکز با بهره مندی از اساتید برجسته زبان روسی توانسته استانداردهای بالای آموزش روسی را طبق بروزترین استانداردهای بین المللی ارایه نماید.

بهره مندی از منابع برتر این رشته آموزشی سبب شده تا این کلاس ها بصورت کاملا نتیجه بخش و مفید ارایه گردد.

اساتید این مرکز قطعا دارای دکتری زبان فرانسه میباشند و بیش از ۲۱ سال است که سابقه تدریس زبان روسی را دارا میباشند.

 • این دوره ها بصورت کاملا زودبازده و در کوتاهترین بازه زمانی ممکن ارایه میگردد
 • در تمامی سطوح و با تنوع کاملی در روزهای هفته در حال ارایه میباشد
 • یکی از پر استقبال ترین دورها کلاس های تکروز پایان هفته میباشد
 • که با تنوع بسیار عالی و در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته ارایه میگردد
 • از مزایای منحصر بفرد این دوره ها مدرسین عرب زبان میباشد
 • یکی دیگر از مزایای این مرکز هزینه های بسیار منصفانه با توجه به این سطح از کیفیت میباشد

آموزش زبان روسی در ایران کمبریج در تمامی فرمت ها در حال ارایه میباشد.بطور کلی دوره های گروهی ، خصوصی ، و آنلاین با مزایای کاملا منحصر بفردی در این مجموعه در حال ارایه و تدارک دیده شده است.

مرکز زبان ایران کمبریج در دو شعبه در شهر تهران در حال فعالیت است و همه روزه حتی در روزهای جمعه و پایان هفته در خدمت شما عزیزان خواهد .

شما عزیزان میتوانید برای آگاهی از اخبار و اطلاعات بیشتر پیج اینستاگرام ایران کمبریج را نیز دنبال فرمایید.

شعبه مرکزی ( میدان ولیعصر ) : ۸۸۸۵۴۰۴۸ – ۸۸۸۵۴۲۰۷

شعبه غرب ( میدان صادقیه ) : ۴۴۰۲۴۲۹۸ – ۴۴۰۲۴۳۷۱

۲- مرکز آموزش ایران روس

مرکز آموزش ایران و روز که در واقع یکی از آموزشگاههای عالی و تخصصی در زمینه آموزش زبان روسی به شمار می رود به عنوان بهترین آموزشگاه زبان روسی در کشور شناخته می شود این مرکز با دارا بودن شعبات مختلف مشتمل بر ۵ شعبه در تهران یک شعبه در کرج یک شعبه در کشور روسیه و شهر مسکو و همچنین شعبه مجازی مرکز آموزش ایران و روز توانسته است در صدر این مجموعه قرار گیرد. علاقه‌مندان به منظور برقراری ارتباط با این آموزشگاه می‌توانند از راه های زیر با این موسسه معتبر تماس بگیرند.

نشانی موسسه: تهران ، خیابان ستارخان ، خیابان نیایش ، روبروی بیمارستان حضرت رسول (ص) پلاک ۹۷ طبقه اول و دوم

شماره تماس موسسه: ۶۶۵۳۲۳۰۰ – ۶۶۵۳۷۲۹۶ (۰۲۱)

همراه : ۰۹۳۶۴۵۵۲۹۰۰ – ۰۹۳۵۴۸۱۲۸۰۰ (بین ساعات ۹:۳۰ الی ۲۰:۳۰)

وب سایت: www.iranruss.com/

۳-موسسه گاما

آموزشگاه زبان گاما یکی از بزرگ‌ترین موسسات آموزش

معرفی 10 استاد برتر زبان انگلیسی(آپدیت 2022)

زبان روسی در کشور به شمار می‌رود. غیر از خدمات متنوعی که در زمینه آموزش زبان روسی در این آموزشگاه ارائه می شود همچنین برنامه‌ریزی دقیق و تنظیم کلاس‌های گروهی و خصوصی از دیگر مواردی است که می‌توان در آموزشگاه زبان گاما به آن دست پیدا کرد.

کلاسهای تشکیل شده در این آموزشگاه مشکل کلاسهای شش نفره و ۱۲ نفره تشکیل می‌شود. بنابراین می توانید امیدوار باشید که بتوانید به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنید. برای ثبت نام در دوره های آموزش زبان روسی در موسسه گاما میتوانید از راه های زیر با این موسسه ارتباط برقرار کنید.

نشانی موسسه دفتر مرکزی: آدرس دفتر مرکزی گاما : شیراز – خلدبرین – روبروی درب اصلی پارک – نبش کوچه ۱۸

شماره تماس موسسه: ۳۶۴۷۶۶۷۶ – ۳۶۴۷۵۲۹۲ – ۰۷۱

وب سایت:www.zaban360.ir

۴-موسسه زبان نگار

از جمله موسساتی که در زمینه آموزش زبان روسی فعالیت های چشمگیری داشته است موسسه زبان نگار می باشد. این موسسه با برخورداری از کادر با تجربه و برگزاری دوره های علمی و تخصصی در زمینه آموزش زبان روزی توانسته است به عنوان بهترین آموزشگاه در بین ده آموزشگاه برتر زبان مطرح شود.

برگزاری دوره های پادفک طی ۴۰ جلسه و اعطای مدرک پایان دوره برگزاری دوره های آموزش زبان روسی به صورت تخصصی و آنلاین هم در زمینه مکالمه و هم در زمینه گرامر از جمله فعالیت‌های قابل توجه موسسه زبان نگار به شمار می‌رود.

نشانی موسسه: تهران.میدان انقلاب کارگر شمالی. نبش کوچه عبدی نژاد،پلاک۲۴ .زبان نگار

شماره تماس موسسه: ۰۲۱-۴۳۹۴۲-۸۸۹۹۶۰۳۴-۸۸۹۹۶۰۳۷-۸۸۹۹۶۳۹۲

وب سایت: www.zabannegar.com

۵-آموزشگاه زبان روسی برنا

موسسه آموزشی برنا توانسته است در برگزاری دوره های مختلف برای اغلب زبان های معتبر بین المللی به یک آموزشگاه مثال زدنی و مورد توجه اغلب علاقه مندان زبان روسی قرار گیرد. سوابق این موسسه در آموزش زبان روسی بسیار درخشان بوده و در طول یک دهه فعالیت ثمر بخش خود توانسته است خدمات شایان توجهی را به زبان آموزان در این حوزه ارائه دهد. در صورتی که تمایل دارید تا با این آموزشگاه که در زمره بهترین آموزشگاه این زبان زیبا و پرکاربرد در کشور قرار گرفته است ارتباط برقرار نمایید می توانید از روش های زیر بدین منظور استفاده کنید.

نشانی موسسه: خیابان ولیعصر، روبروی باغ فردوس، جنب داروخانه دکتر مانی، بن‌بست اول، پلاک۴

شماره تماس موسسه :۰۲۱-۲۲۷۴۷۶۵۷

وب سایت: www. bornainstitute.com

۶-کانون زبان ایران

بدون شک به دلیل اهمیت زبان روسی در کنار سایر زبان های پرکاربرد جهان امروزه موسسات و آموزشگاه های متعددی در این زمینه فعالیت می کنند. کانون زبان ایران همانطور که از نام آن پیداست کانونی متمرکز برای آموزش اغلب زبان‌های بین المللی می باشد. دوره های برگزار شده در این کانون برای سطوح مبتدی،متوسط و پیشرفته در ۱۲ ساعت می باشد. در صورت تمایل می توانید از طریق آدرس یا شماره های زیر با این موسسه در ارتباط باشید.

نشانی موسسه: تهران- خیابان استاد مطهری – خیابان فجر – شماره ۳۳

شماره تماس موسسه ۸۸۳۰۸۰۳۲

وب سایت: www.ili.ir

۷-آموزشگاه زبان گات

با ایجاد دپارتمان زبان روسی در آموزشگاه زبان گات امروزه این موسسه به یکی از معروف ترین و معتبرترین موسسات آموزشی در ایران تبدیل شده است. این دوره‌ها به منظور آمادگی دانشجویان و کسانی که به فکر مهاجرت به کشورهای روسیه زبان هستند برگزار می‌شود. از جمله فعالیت‌های مهمی که در این موسسه انجام می‌گیرد دوره‌های ترافل روسی بوده که با استقبال بی نظیری از جانب داوطلبان مواجه شده است. لازم به ذکر است این آزمون تحت نظارت سفارت روسیه انجام می‌گیرد. به منظور آشنایی و ارتباط با این موسسه می توانید از طریق آدرس آن یا وب سایت مربوطه اقدام کنید.

نشانی موسسه: تهران،بلوار آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، روبروی فرهنگسرای نور، پلاک ۴۶۶

شماره تماس موسسه ۰۲۱- ۴۴۰ ۳۸۸۴۶ -۴۴۰ ۳۸۵۵۷-

وب سایت: www.higlc.ir

۸-آموزشگاه زبان روسی مسکو تهران

این آموزشگاه که در گروه بهترین آموزشگاه های معتبر زبان روسی در ایران قرار گرفته خدمات متعددی در زمینه برگزاری دوره های آنلاین و نیز خدمات مترجمی زبان روسی ارائه می دهد. تعداد شرکت کنندگان در کلاس های این آموزشگاه ۶ تا حداکثر ۸ زبان آموز می باشد. کیفیت برگزاری دوره های آنلاین از هر نظر در سطح عالی بوده و می تواند نیازهای آموزشی داوطلبان را از هر نظر تامین کند.

نشانی موسسه: سعادت آباد، پاکنژاد شمالی، بعد از یادگار، پیوند یکم پلاک ۹ زنگ ۳

شماره تماس موسسه: ۶۶۵۳۳۰۱۰

وب سایت:www. moscowtehran.ir

۹-آموزشگاه زبان سپانو

این آموزشگاه حدود ۱۰ سال در زمینه آموزش زبان های خارجی سابقه دارد. اrussian-language-schoolین موسسه همچنین به عنوان یکی از موسساتی که دفتر مرکزی آن در شهر رشت واقع شده است و توانسته است فعالیت‌های قابل توجهی را در زمینه آموزش زبان روسی و دوره های مختلف در این خصوص برگزار نماید از جمله فعالیت های آموزشگاه سپانو می توان به برگزاری کلاس های آنلاین زبان روسی اشاره کرد که در نوع خود قابل اهمیت است.

نشانی موسسه: رشت، بلوار منظریه (آزادی)، بعد از مبل اداری برنز، کوچه اسیری پلاک ۷

شماره تماس موسسه: – ۳۳۳۳۰۵۹۵ – ۳۳۳۳۰۵۹۶ ۰۱۳

وب سایت:

www.sepano-ac.ir

۱۰- آموزشگاه زبانکده

زبانکده نامی آشنا برای علاقه مندان و زبان آموزان مختلف می باشد. این موسسه معتبر که در زمینه مشاوره رایگان و برگزاری دوره های مختلف از طریق سایت جامع خود یک آموزشگاه تخصصی در زمینه زبان روسی به شمار می رود توانسته است در مقایسه با سایر آموزشگاه هایی که در این زمینه فعالیت دارند خدمات متمایزی را ارائه دهد. آموزش مکالمه به زبان روسی، نرم افزارهای آموزشی زبان روسی و همچنین کتاب ها و منابع آموزشی این زبان از جمله فعالیت های این موسسه به شمار می رود.

شماره تماس موسسه:۰۹۱۹۹۹۰۷۸۰۷

وب سایت: www.zabaankade.com

ایمیل: [email protected]

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا