آمورش

معرفی و دانلود رایگان ۴ کتاب مختلف آموزش زبان عربی

Gamma koli

یادگیری زبان عربی برای برخی از زبان آموزان، به کمک کتاب آسان تر است. در واقع کتاب های موجود در بازار نمی توانند به شکل مطلوبی زبان عربی را به شما آموزش دهند. هر چند ما در اینجا ۴ کتاب مناسب آموزش زبان عربی برای گرامر، لغت و عربی عمومی را به شما معرفی می کنیم.

این کتاب ها برای یادگیری بعنون ابزار کمک آموزشی مطرح هستند. بسیاری از اساتید برجسته و همچنین تحقیقات اخیر ثابت کرده اند که یادگیری عربی به کمک ابزاری که از همه حواس شما استفاده می کند بسیار آسان تر است. مثلا استفاده از نرم افزارهای آموزشی تایید شده و معتبر.

نکته مهم! کتاب هایی که در زیر آورده شده اند جزو کتاب های رایگان هستند و به هیچ وجه با کتاب های باکیفیت برابری نمی کنند. پیشنهاد ما خرید کتاب جدید خودآموز مکالمه عربی در ۹۰ روز می باشد!

۱- کتاب آموزش اصطلاحات پرکاربرد عربی با معنی فارسی

Arabic

کتاب “تعلم الفارسیه” در اصل یک کتاب آموزش فارسی برای عرب زبانان است. اما از آنجایی که مجموعه گسترده ای از کلمات و جملات فارسی و معادل آموزش فارسی و عربی عربی در سفرعربی آنها را در بر دارد، برای علاقمندان به عربی نیز مفید است. این کتاب موضوعات متنوعی دارد که آن را برای همه مخصوصا کسانی که در سفر نیاز به عربی دارند سودمند کرده است. عبارات و کلمات این کتاب بر اساس موضوع تقسیم بندی شده و فایل پی دی اف کتاب از یک فهرست هوشمند نیز برخوردار است که دسترسی به مطالب را آسانتر می کند. ساختار این کتاب تقریبا شبیه کتاب عربی در سفر می باشد.

دانلود کتاب

رمز همه فایل ها در صورت نیاز www.arabic20.ir

۲- کتاب آموزش مکالمه عربی

asasi_sudan_1

کتاب حاضر از آخرین کتابهای آموزش مکالمه عربی است که توسط دانشگاه بین المللی آفریقا واقع در سودان تالیف شده است. این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه های قاره آفریقاست که از حدود ۸۰ کشور دانشجو دارد و به علت عربی بودن دروس این دانشگاه، دانشجویان ابتدا باید عربی را یاد گرفته و سپس درسهایشان را آغاز کنند. لذا این دانشگاه در سال ۲۰۰۹ کتاب آموزشی جدیدی را به نام الکتاب الأساسی تالیف نمود که ازمطالب مفید و فضای جذابی برخوردار است. شایان ذکر است که این کتاب ارتباطی با کتاب اساسی عربستان یا مصر، یا مرحله اساسی صدی الحیاه ندارد و صرفا میان آنها تشابه اسمی وجود دارد. فایل پی دی اف این کتاب بخاطر کیفیت بالای تصویر دارای حجم نسبتا بالایی است و می توانید آن را از لینک دانلود کنید.

دانلود کتاب

با این نرم افزارهای برتر آموزشی ما، زبان عربی را بصورت آسان، اصولی و فقط در سه ماه یاد خواهید گرفت

۳-کتاب آموزش مکالمه عربی (دانشگاه ام القری عربستان)

asasi_sudan

کتابی است که با روش های جدیدتری مکالمه زبان عربی را به شما آموزش می دهد. این کتاب که توسط مرکز تحقیقات و تالیف کتب آموزش عربی در دانشگاه ام القرای عربستان تالیف شده از ۶ بخش تشکیل شده و دارای کتاب تمرین هم هست. از این مجموعه برای آموزش مکالمه عربی برای دانشجویان غیر عرب زبان در دانشگاه ام القرای مکه مکرمه استفاده می شود. این مجموعه مفید از مهمترین منابع مورد استفاده در تالیف کتاب صدی الحیاه (کتاب مورد استفاده در کانون زبان ایران) است.
تنوع موضوع،ذکر کلمات جدید هر درس و تمارین بسیار کاربردی و خالی از اشتباه این مجموعه از ویژگی های بارز آن است.

لینک دانلود

۴- جزوه کامل آموزش قواعد زبان عربی

Screenshot-(148)

طبق گفته خود مولف که از رتبه های برتر کنکور زبان عربی هم هست، این جزوه از کامل ترین جزوه های موجود در بازار است که از کتاب های کنکور استخراج گردیده است.

لینک دانلود

هر گونه سوال یا نظری در زمینه کتاب های آموزش عربی دارید در بخش نظرات با چرب زبان مطرح کنید.

Arabic

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا