آمورش

تور انگلیسی موزه ایران باستان

تور تهرانگردی به زبان انگلیسی- موزه ایران باستان

محل مورد بازدید: موزه ایران باستان و دوران اسلامی

روز و تاریخ: پنجشنبه 1401/03/26

محل حرکت: دفتر مرکزی شماره 2 (شریعتی، خیابان یزدانیان نبش کوچه شاد- پلاک 31)

تلفن: 84346

درباره موزه ایران باستان و دوران اسلامی

موزه ملی ایران به‌عنوان اولین موزه رسمی کشور و موزه مادر، با زیربنای بیش از ۲۰ هزار متر مربع و مساحت ۱۸ هزار متر مربع، شامل دو بخش موزه ایران باستان و موزه باستان‌شناسی و هنر اسلامی است. بیش از ۳۰۰ هزار شی از ادوار مختلف فرهنگی ایران یعنی از دوران پیش از تاریخ تا دوران اسلامی در این موزه نگهداری و به نمایش گذاشته شده است.

نام تورلیدرها: اشکان واشقانی-بهنام نادری

توضیح درباره تور و برنامه 50 کلمه:

ساعت 8:30 پس ازحضور و غیاب و توزیع بج‌ها و پذیرایی، معارفه به زبان انگلیسی توسط تور لیدرها انجام می‌شود(از لحظه ورود مسافرین به داخل سفیر تا لحظه برگشت مکالمات تماما به زبان انگلیسی است). سپس درباره موزه ایران باستان و دوران اسلامی توضیحاتی پیرامون تاریخچه موزه، آثار باستانی موجود در موزه، توضیحات مختصری درباره دوره‌های مختلف در تاریخ مانند هخامنشیان، قاجار و صفویه داده می‌شود.

از لحظه ورود مسافرین به داخل اتوبوس تا لحظه برگشت و در طول مسیر کلیه فعالیت‌ها و آموزش‌های مرتبط با مکان مورد بازدید با همراهی اساتید محبوب واحدها انجام می‌گیرد. پس از توزیع پک‌های پذیرایی تهیه شده، بوکلت‌های آموزشی به زبان انگلیسی به مسافرین ارائه می‌شود که هر بوکلت شامل:

توضیحات محل مورد بازدید که بصورت انگلیسی به زبان آموزان ارائه می‌گردد.

تسک‌های آموزشی Before visiting که در داخل اتوبوس در مسیر رفت توسط دانشجویان با نظارت اساتید انجام می‌گیرد که شامل سوال‌هایی است که مسافرین باهم پاسخ می‌دهند و بحث می‌کنند و عکس‌هایی از آثار هنری مختلف مانند خطاطی-سفالگری و سایر موارد به‌همراه لغات انگلیسی که مرتبط به آنهاست می‌شود.

تسک‌های آموزشی While visiting که در حین بازدید از محل توسط اساتید انجام می‌شود و توضیحاتی درباره قسمت‌های مختلف موزه داده می‌شود و به پرسش های مسافرین پاسخ داده می‌شود.

تسک‌های آموزشی After visiting در داخل اتوبوس در مسیر برگشت توسط دانشجویان با نظارت اساتید، انجام می‌گیرد. برای تمرین لغاتی که در طول بازدید توسط اساتید آموزش داده شده است و نحوه استفاده درست از آن‌ها درجمله سوالاتی بصورت چند گزینه‌ای و جای خالی طراحی شده است که توسط مسافرین مورد بحث قرار می‌گیرند.

بخش Glossary (لغات و اصطلاحات مربوط به محل مورد بازدید) در مسیر رفت در داخل اتوبوس با دانشجویان کار می‌شود. این بخش برای تمامی سطح‌ها مناسب است مخصوصا برای دانشجویان سطح Intermediate بسیار عالی و کاربردیست.

Game, Free discussion به زبان انگلیسی در هر تور با نظارت اساتید اجرا می‌گردد و مسافرین در گروه‌بندی‌های خود در بخش Free discussion باهم صحبت کرده و نظرهای خود را باهم به اشتراک می‌گذارند. پس از اتمام قسمت Game و اعلام برنده به تمامی مسافرین هدیه‌ای داده می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا