آمورش

معرفی ۱۰ تا از بهترین موسسه های آیلتس در تهران (آپدیت ۱۴۰۱)

از نظر شما بهترین موسسه آیلتس کدام یک از موسسات و آموزشگاه‌های زبان انگلیسی هستند؟ امروزه آزمون آیلتس در سطوح مختلف برای مهاجرت به قصد سرمایه‌گذاری، ادامه تحصیل و… در اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی برگزار می‌شود و سالیانه حدود ۱۵۰۰ هزار نفر در آزمون‌های تخصص آیلتس شرکت می‌کنند. به همین خاطر موسسات زیادی در این زمینه فعالیت دارند و برای آمادگی داوطلبان برای کسب نمره‌های عالی در این آزمون بین‌المللی خدمات ارائه می‌کنند.

اما دنیای تبلیغات و درآمدزایی بالای تدریس زبان باعث شده که انتخاب یک موسسه برای یادگیری تکنیک‌های آیلتس دشوار باشد و داوطلبان بر سر دوراهی‌های زیادی در انتخاب آموزشگاه مد نظرشان قرار بگیرند. به همین دلیل ما در همیارزبان قصد داریم بهترین مراکزی که در زمینه آمادگی برای شرکت در آیلتس فعالیت دارند را به شما معرفی کنیم، تا بدون سردرگمی و به آسانی بتوانید مراحل آمادگی برای آزمون آیلتس را پشت سر بگذارید.

فهرست مطالب:

 • تفاوت آموزشگاه آیلتس با مرکز برگزاری آیلتس چیست؟
 • معرفی آموزشگاه آیلتس
 • معرفی مرکز برگزاری آیلتس
 • چطور برای آزمون آیلتس آماده شویم؟
 • آموزشگاه‌های آیلتس ایران بهتر هستند یا خارج؟
 • داخل ایران آیلتس بدهیم یا خارج از ایران؟۳
 • آیلتس زیر نظر کدام سازمان برگزار می‌شود؟
 • ویژگی‌های بهترین موسسه آیلتس چیست؟
 • معرفی ۱۰ موسسه معتبر در زمینه برگزاری دوره‌های آیلتس
 • آکادمی زبان اکسیر
 • موسسه زبان گاما
 • آموزشگاه زبان ایران کمبریج
 • آموزشگاه زبان اسپیکان
 • مركز آموزش عالي زبان بيان برتر
 • موسسه زبان نصیر
 • آموزشگاه زبان خارجی ملل
 • آموزشگاه زبان ایران آکسفورد IELTS
 • آموزشگاه زبان گات
 • موسسه ایران کانادا

تفاوت آموزشگاه آیلتس با مرکز برگزاری آیلتس چیست؟

اغلب کسانی که قصد دارند برای آمادگی آیلتس در بهترین موسسه آیلتس ثبت نام کنند، با این سوال مواجه می‌شوند که آیا آزمونی که در این موسسات برگزار می‌شود همان امتحان اصلی آیلتس است و پس از پایان دوره می‌توانند مدرک آن را بگیرند؟ اگر شما هم این اشتباه را می‌کنید باید بدانید که آموزشگاه آیلتس صرفاً برای آماده شدن متقاضیان برای آزمون اصلی راه‌اندازی شده است، در صورتی که مرکز برگزاری آیلتس همان محل آزمون اصلی است. برای آنکه تفاوت این دو را بهتر متوجه شوید، در ادامه اطلاعات بیشتری را در این رابطه ارائه کرده‌ایم.

معرفی آموزشگاه آیلتس

آموزشگاه آیلتس یا همان بهترین موسسه آیلتس یک آموزشگاه زبان است که دوره‌های آمادگی این آزمون را برگزار می‌کند. متقاضیان با شرکت در این دوره‌ها آماده شرکت در آزمون اصلی IELTS خواهند شد. با توجه به شرایط آموزشگاه، نوع آزمون و شرایطی که متقاضیان دارند، آموزشگاه‌های آیلتس امکانات متنوعی را ارائه می‌کنند. از جمله این خدمات می‌توان به امکان شرکت در کلاس‌های خصوصی و حضوری، شرکت در آزمون‌های دوره‌ای، یادگیری ترفندها و تکنیک‌های اخذ نمره بالا در آزمون آیلتس و… اشاره کرد. مراکز مطرح در این زمینه مشاوره آیلتس، برنامه‌های خود خوان آیلتس، دوره‌های آنلاین آیلتس، پکیج‌های آموزشی آیلتس و مشاوره برای سنجش سطح متقاضیان این آزمون را هم در برنامه‌هایشان دارند.

معرفی مرکز برگزاری آیلتس

تنها مراکزی که مجوز از سازمان سنجش و ارتباط با موسسه آموزشی idp استرالیا را داشته باشند مجاز به برگزاری آزمون آیلتس هستند. این مراکز بعضی مواقع دوره‌های کوتاه‌مدت آمادگی پیش از آیلتس هم برگزار می‌کنند، اما امکان برگزاری کلاس‌های گروهی و آموزش به صورت گسترده برای متقاضیان آیلتس را ندارد. برای اینکه مدرک معتبر آزمون بین‌المللی آیلتس را دریافت کنید، باید در یکی از این مراکز برای امتحان حضور پیدا کرده و با تکنیک‌ها و نکاتی که در بهترین موسسه آیلتس یاد گرفته‌اید، آزمون‌هایتان را با موفقیت پشت سر بگذارید.

چطور برای آزمون آیلتس آماده شویم؟

اغلب متقاضیان می‌خواهند بدانند که شروع آمادگی برای آیلتس از چه نقطه‌ای است و چطور باید این مسیر پرپیچ‌وخم را شروع کنند. اولین قدم برای کسبت تجربه و موفقیت در IELTS شرکت در کلاس‌های مرتبط با این آزمون و کسب تجربه نزد اساتید معتبر آیلتس است. این کلاس­ها معمولاً به صورت عمومی برگزار می‌شوند، اما متقاضیان می‌توانند برای شرکت در کلاس‌های خصوصی هم آماده شوند.

کسانی که ساکن شهرهای بزرگ هستند به راحتی می‌توانند در یکی از مؤسسات معتبر آیلتس شرکت کنند؛ اما برای کسانی که در شهرهای کوچک‌تر ساکن هستند این شرایط وجود ندارد. این افراد با کمک کلاس‌های آنلاین می‌توانند خودشان را به سایر متقاضیان برسانند و برای این آزمون بین‌المللی آماده شوند. برای اینکه بدانید کدام راه برایتان بهتر است، توصیه می‌کنیم از بهترین موسسه آیلتس که همیار زبان معرفی‌شده مشاوره بگیرید.

آموزشگاه‌های آیلتس ایران بهتر هستند یا خارج؟

بعضی از متقاضیان آیلتس در کشورهای غیر از ایران ساکن هستند و برای کسب نمره بالاتر یا تمدید مدرکشان در این آزمون بین‌المللی شرکت می‌کنند، با این وجود کلاس‌هایی که خارج از ایران برگزار می‌شوند هزینه بالایی دارند و آموزشی که برای آیلتس ارائه می‌کنند با سبک آموزشی ایران تفاوت زیادی دارد. اگر می‌خواهید با استاندارهای آموزشگاه‌های ایران در آزمون آیلتس شرکت کنید و هزینه مناسب‌تری را برای کسب آمادگی این آزمون بپردازید، پیشنهاد می‌کنیم یکی از بهترین موسسات آیلتسی که در ادامه معرفی‌شده را انتخاب کنید.

داخل ایران آیلتس بدهیم یا خارج از ایران؟

بعد از چالش انتخاب بهترین موسسه آیلتس، کاربران با مشکل شرکت در این آزمون بین‌المللی مواجه می‌شوند. بعضی از افراد ترجیح می‌دهند که در مراکز آیلتس داخل ایران شرکت کنند، در صورتی که عده‌ای به خارج از ایران برای شرکت در آزمون آیلتس سفر می‌کنند. با توجه به شرایطی که دارید و تعداد دفعاتی که می‌خواهید در این آزمون شرکت کنید، باید محل برگزاری آیلتس را انتخاب کرده و برای شرکت در این آزمون بین‌المللی آماده شوید.

آیلتس زیر نظر کدام سازمان برگزار می‌شود؟

همان‌طور که میدانید آیلتس یک آزمون بین‌المللی است و هر موسسه و سازمانی که خدمات آموزش زبان انگلیسی را ارائه می‌کند امکان برگزاری آن را ندارد. این آزمون در سال ۱۹۸۹ با همکاری سه سازمان انگلیسی و استرالیایی تالیف شده و اجرا می‌شود. در ادامه آن‌ها را معرفی کرده‌ایم.

 • کنسولگری بریتانیا (The British Council)
 • دپارتمان امتحانات و ارزیابی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج (Cambridge Assessment English)
 • موسسه آموزشی idp استرالیا (idp Australia)

با توجه به شرایط ایران و رابط آن با سایر کشورها، تمامی مراکزی که در داخل کشور خدمات آزمون آیلتس را ارائه می‌کنند تحت نظر موسسه آموزشی idp استرالیا هستند.

ویژگی‌های بهترین موسسه آیلتس چیست؟

چهار مهارت شنیدار، نوشتار، گرامر و گفتار از جمله مهارت‌هایی هستند که در آیلتس مورد سنجش قرار می‌گیرند؛ بنابراین باید شرکت کننده در این زمینه از تبحر و تسلط کافی برخوردار باشد تا بتواند حداقل نمره قبولی را به خودش اختصاص دهد. آموزشگاه‌های فعال در زمینه آیلتس علاوه بر تخصص و تجربه کافی در ارائه این مهارت‌ها، باید ویژگی‌های دیگری هم داشته باشند تا بتوان آن‌ها را به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناسایی کرد. در ادامه مزیت‌های استثنایی و منحصر به فرد یک موسسه عالی که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می‌کند را ارائه کرده‌ایم. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • بهره‌مندی از اساتید برجسته بین‌المللی به منظور آموزش آیلتس
 • تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌های آمادگی تا پیشرفته
 • بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • ارائه خدمات آنلاین
 • دسترسی آسان به مراکز و مؤسسات آموزش زبان انگلیسی
 • برند و هویت موسسه آیلتس
 • به روز بودن آموزش‌ها
 • تعیین سطح کردن دانشجویان

۱) بهره‌مندی از اساتید برجسته بین‌المللی به منظور آموزش آیلتس

وجود اساتید و مدرسان بومی یا تحصیل‌کرده که از تجارب ارزشمندی در این زمینه برخوردار هستند از ضرورت‌ها اولویت‌های آموزشی در بهترین موسسه آیلتس به شمار می‌روند. این اساتید با استفاده از جدیدترین متد آموزشی موفقیت شما را در آزمون آیلتس و یا سایر آزمون‌های معتبر از قبیل تافل بزرگ‌سالان و نیز تافل کودکان و نوجوانان یا TOEFL Primary – TOEFL Junior نیز تضمین می‌کنند؛ به عبارت دیگر، وجود این اساتید موفقیت زبان آموزان و متقاضیان شرکت در آزمون رسمی آیلتس را تا حدود زیادی برآورده خواهد کرد.

۲) تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌های آمادگی تا پیشرفته

در هر یک از آموزشگاه‌ها و موسساتی که در همیار زبان به عنوان بهترین موسسه آیلتس معرفی‌شده‌اند، خدمات متنوع آموزشی ارائه می‌شود؛ یعنی برای سطوح آمادگی، متوسطه و پیشرفته منابع و کتاب‌های مرجع متناسب با همان سطح معرفی و ارائه می‌شود.

همچنین دوره‌هایی که برای شرکت کنندگان در آزمون آیلتس و سایر زبان آموزان ارائه می‌شود به صورت حضوری یا آنلاین است. یعنی در بسیاری از موارد نیازی به حضور در محل نیست! اغلب این مؤسسات که می‌توان هر یک از آن‌ها را به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناخت، با کسب مجوزهای لازم از مراکز آموزش معتبر بین‌المللی و تعیین سطح شرکت کنندگان در این آزمون‌ها، از روش‌های متنوعی به منظور درک مطلب و موفقیت متقاضیان استفاده می‌کنند.

استفاده از انواع فیلم و یا پکیج‌های آموزشی مرتبط با این آزمون و نیز بهره‌گیری از آزمون‌های آزمایشی می‌تواند راه را تا حدود زیادی برای شرکت کنندگان در این دوره‌ها و قبولی در آزمون آیلتس هموار کند.

۳) بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که این مؤسسات از آن برخوردار هستند تا به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناخته شوند استفاده از مشاورین آموزشی و کارشناسان زبان انگلیسی مجرب است. هر یک از شرکت کنندگان در آزمون‌های آنلاین می‌توانند از طریق مراجعه به مشاورین و استفاده از برنامه‌ریزی آموزشی مناسب در دوره‌های مختلفی که بدین منظور در این آموزشگاه‌ها برگزار می‌شود، حضور داشته باشند و با آمادگی بیشتری در این آزمون مهم و ارزشمند شرکت کنند.

۴) قیمت مناسب و مقرون به صرفه

از جمله ویژگی‌هایی که در مقایسه با سایر آموزشگاه‌ها و مؤسسات موجود، مراکز براتر آیلتس را متمایز کرده می‌توان به هزینه مناسب شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های این آموزشگاه‌ها اشاره کرد. این قیمت‌ها موجب شده تا روزانه افراد زیادی که قصد شرکت در این آزمون‌ها را دارند در جستجوی بهترین موسسه آیلتس باشند.

۵) ارائه خدمات آنلاین

بعضی از متقاضیان آیلتس در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند و امکان حضور در کلاس‌های حضوری که در شهرهای بزرگ برگزار می‌شوند را ندارد، عده‌ای از متقاضیان هم به خاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن و… ترجیح می‌دهند در کلاس‌های آنلاین یا حضوری شرکت کنند. بهترین موسسه آیلتس امکان برگزاری دوره‌های آنلاین را در کنار آموزش‌های حضوری ارائه می‌کند تا مخاطبان بتوانند به راحتی در دوره‌های مدنظرشان ثبت نام کرده و تکنیک‌های موفقیت در این آزمون بین‌المللی را یاد بگیرند.

از طرفی، هزینه دوره‌ها و کلاس‌های آنلاین بسیار مناسب‌تر و حتی پایین‌تر از دوره‌های حضوری است. به همین خاطر متقاضیان زیادی این نوع آموزش را برای افزایش توانایی زبان انگلیسی خودشان انتخاب می‌کنند. با این وجود انتخاب هر یک از روش‌های آموزشی به صورت حضوری یا فیزیکی بر عهده متقاضی خواهد بود.

۶) دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که موسسات آموزشی مذکور از آن‌ها برخوردار هستند دسترسی آسان علاقه‌مندان و زبان آموزان به این موسسات است. اغلب این مراکز دارای شعبه‌های مختلفی در شهرهای بزرگ و یا کلان‌شهرها هستند. متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس به منظور شناسایی و آشنایی با بهترین موسسه آیلتس می‌توانند یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کرده و سایر مراحل آزمون آیلتس را در این مراکز پیگیری کنند.

۷) برند و هویت موسسه آیلتس

برای اینکه در آزمون بین‌المللی آیلتس موفق شوید باید به سراغ موسساتی بروید که اعتبار و هویت‌سازمانی خوبی در این زمینه دارند. با توجه به اینکه امروزه در شبکه‌های اجتماعی مختلف پکیج‌های آموزش زبان انگلیسی مخصوص آیلتس به فروش می‌رسد، متقاضیان این آزمون باید مراقب زمان و هزینه خودشان باشند. اگر راه اشتباهی را برای آموزش آیلتس انتخاب کنید، ممکن است در این آزمون نمره لازم را به دست نیاورید و به جای مسیر دست از بیراهه برای تقویت زبان انگلیسی خودتان استفاده کرده باشید!

بهترین موسسه آیلتس باید هویت و برند سازمانی داشته باشد و اعضای فعال در آن سابقه طولانی مدتی در زمینه ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی داشته باشند. همیار زبان این موسسات را به شما معرفی کرده تا به سراغ مراکزی برای آمادگی آیلتس بروید که سال‌ها است در این زمینه کار می‌کنند و حرفه‌ای بودن آن‌ها ثابت شده است.

۸) به روز بودن آموزش‌ها

موسسه‌های آیلتس باید مدام خودشان را با تغییراتی که در این آزمون رخ می‌دهد هماهنگ کنند. مخصوصاً از سال ۲۰۱۶ که آزمون آیلتس تغییرات جدی داشته و قانونمندتر شده، این به روز بودن یک نکته مهم برای انتخاب بهترین موسسه آیلتس محسوب می‌شود. اساتید و امکانات آموزشگاهی که انتخاب می‌کنید باید با آخرین تغییرات آیلتس همگام باشند و شما را در رسیدن به اهدافتان هدایت کنند.

۹) تعیین سطح کردن دانشجویان

تعیین سطح متقاضیان آزمون آیلتس یک فاکتور مهم برای معرفی منابع و نوع کلاس‌هایی که آن‌ها باید شرکت کنند است. بعضی از افراد صرفاً با دانش مبتدی قصد شرکت در آزمون را دارند و باید موسسه مورد نظر آن‌ها را برای شرکت در کلاس زبان و رساندن سطحشان تا حد قبولی در آزمون راهنمایی کند. با تعیین سطح متقاضیان مشخص می‌شود که در چهار مهارت آیلتس چه سطحی دارند و کدام بخش از مهارت‌های آن‌ها نیاز به تقویت دارد.

معرفی ۱۰ موسسه معتبر در زمینه برگزاری دوره‌های آیلتس

در این بخش قصد داریم که بهترین موسسه آیلتس از دیدگاه کاربران را که کیفیت خدمات در آن‌ها مورد قبول زبان آموزان زیادی قرار گرفته معرفی کنیم. با توجه به اینکه شرایط آموزشی در این موسسه‌ها تقریباً یکسان است و همه آن‌ها در رتبه یک آموزش آیلتس قرار می‌گیرند، پیشنهاد می‌کنیم که هر موسسه‌ای که دسترسی آسان‌تری برایتان دارد و با شرایطی که دارید سازگارتر است را برای آموزش انتخاب کنید.

۱–آموزشگاه زبان ایران اروپا

اولین گزینه از بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی تهران، موسسه زبان ایران اروپا است که در تمامی سایت‌ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین مؤسسات زبان در کشور قرار دارد و با وجود شعبات محدود، بدون شک در سال‌های اخیر خود را به‌عنوان مطرح‌ترین موسسه آموزشی کشور معرفی کرده است.

موسسه زبان ایران اروپا هم‌اکنون با دو شعبه در غرب تهران دارای بالغ‌بر ۱۵۰۰۰ نفر زبان آموز فعال در ۱۱ ساختمان مجهز است.

از دیگر افتخارات این موسسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دریافت تندیس برند ملی مؤسسات کشور
 • دریافت تندیس سه ستاره رضایتمندی مشتری طی سه سال پیاپی از ۱۳۹۶ الی ۱۳۹۸ از سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان
 • انتخاب موسسه به‌عنوان واحد نمونه آموزشی توسط وزیران وقت دولت دهم
 • دریافت تندیس برند برتر مؤسسات آموزشی کشور
 • دریافت تندیس نشان کیفیت و بهره‌وری
 • تندیس برند ملی آموزشگاه ایران اروپا

به‌طورکلی معیارها و ملاک‌هایی که موجب می‌شود تا این آموزشگاه‌های زبان انگلیسی به‌عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند، استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوش‌نام در این زمینه است.

همچنین هر یک از این آموزشگاه‌ها به نوعی پشتیبانی زبان آموز را از همان مراحل مقدماتی تا پایان دوره‌های پیشرفته به روش‌های مختلفی انجام می‌دهند. این روش‌ها شامل پیگیری‌های تلفنی یا اینترنتی و نظارت بر روند آموزش زبان انگلیسی و پیشرفت‌های زبان آموز در این زمینه است.

برخی از معتبرترین آموزشگاه‌های موجود در کشور که در این خصوص از روش‌های متنوع و پر بازدهی استفاده می‌کنند و لازم است تا زبان آموز با نحوه فعالیت آن‌ها آشنا شود، تا با اطلاعات مناسبی نسبت به انتخاب این مراکز آموزشی اقدام کند.

همان‌طور که اشاره کردیم در انتخاب این مجموعه از مؤسسات آموزش زبان انگلیسی و آیلتس ایران سعی کرده‌ایم تا مزیت‌های استثنایی و منحصر به فردی را در نظر بگیریم که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می‌کند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • بهره‌مندی از اساتید برجسته بین‌المللی به‌منظور آموزش آیلتس
 • تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌های آمادگی تا پیشرفته
 • بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس
 • قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه
 • دسترسی آسان به مراکز و مؤسسات آموزش زبان انگلیسی

جدول شهریه آموزشگاه زبان ایران اروپاحداقل سطحتعداد جلسات (هر ترم)طول دوره (هر ترم)

شهریه (هر ترم)

ترمیک بزرگسالان

Pre Intermediate

۲۰ الی ۲۴ جلسه

۹۰ دقیقه‌ای

۲ روز در هفته

۳۷۴ هزار تومان

آدرس دفتر مرکزی موسسه زبان ایران اروپا

تهران، بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به سه راه جنت آباد، بین خیابان لاله و سازمان برنامه شمالی، پلاک ۵۴۴

شماره تماس‌های موسسه زبان ایران اروپا

شماره تماس: ۰۲۱۴۹۱۰۹۰۰۰

 • دپارتمان بزرگسال: داخلی ۱۳۰ و ۱۴۰
 • دپارتمان نوجوان: داخلی ۱۲۰ و ۲۱۰
 • دپارتمان کودکان: داخلی ۱۹۰ و ۲۰۰
 • مشاوره عمومی: داخلی ۱۸۰ و ۲۲۰ و ۱۳۰

۲-موسسه زبان گاما

گاما

بدون شک یکی از معروف‌ترین و معتبرترین آموزشگاه‌های زبان خارجی در ایران موسسه زبان گاما است. این موسسه که با توجه به فعالیت‌های گسترده‌ای که در زمینه برگزاری آزمون‌های مختلف دارد به عنوان بهترین موسسه آیلتس نیز می‌تواند شناخته شود، در دوره‌های کوتاه‌مدتی که برای شرکت کنندگان در این آزمون برگزار می‌کند توانسته است کارنامه درخشانی را از فعالیت‌های خود در این زمینه بر جا بگذارد.

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌هایی که این موسسه در مقایسه با سایر مؤسسات آموزشی دارد و از همین رو توانسته است در گروه بهترین موسسه آیلتس قرار گیرد استفاده از اساتید امتحان گیرنده اصلی آیلتس است.

دوره‌های مطرح موسسه گاما عبارتند از:

 • زبان آلمانی
 • ترکی استانبولی و کنکور یوس ترکیه
 • آیلتس
جدول شهریه آموزشگاه زبان گاما
آلمانی آمادگی آزمون گوته ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان
ترکی استانبولی کاربردی ۹۹۰ هزار تومان
چینی کاربردی (HSK) ۹۹۰ هزار تومان
پیش آیلتس pi1 ۱ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان
آیلتس ۵ ۱ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان
آیلتس ۶ دو میلیون تومان
آیلتس ۷ ۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان

آدرس سایت آموزشگاه گاما:

www.gamafars.com

شعبه‌ها و شماره تلفن‌های آموزشگاه زبان گاما:

شیراز (دفتر مرکزی): خلدبرین – روبروی درب اصلی پارک – نبش کوچه ۱۸

تلفن: ۰۷۱۳۶۴۷۵۲۹۲

شیراز شعبه ۲: معالی اباد – انتهای بهاران (سجادیه دوم) – روبروی کوچه ۵ شهیدان گرامی

۰۷۱۹۱۰۰۲۳۴۸

۰۷۱۳۶۳۸۸۸۶۵

تهران: میرداماد جنب پمپ بنزین- طبقه فوقانی خدمات ارتباطی پلاک ۱۷۷

۰۲۱۹۱۰۰۲۳۴۹

۰۲۱۲۶۶۴۵۳۷۰

اصفهان: آدرس جدید!! توحید میانی – کوچه ۲۰ (جنب بانک سامان) – سمت چپ ساختمان دوم – پلاک ۹۵

۰۳۱۳۱۳۲۲۷۰۵

۰۹۱۹۹۰۹۹۶۹۰

یزد: بلوار مطهری – نبش کوچه ۶۱

۰۹۱۹۰۱۹۲۲۷۱

بوشهر: خیابان فرودگاه- ۵۰ متر بعد از تعزیرات جنب لوازم آرایشی چهره آرا

۰۷۷-۳۳۵۳۲۹۳۸

۰۹۱۹۰۱۹۲۰۶۱

۳–آکادمی زبان اکسیر

چند بار تا به حال یادگیری زبان را شروع کرده‌اید و نشده که نتیجه بگیرید؟ رها کردن کلاس، خسته شدن از ادامه راه، عوض کردن موسسه و… باعث شده نتیجه نگیرید! ادامه این راه قطعاً کار درستی نیست و باید نقطه ضعفتان را شناسایی و برطرف کنید! بهترین موسسه آیلتس یا اکسیر در این را کمکتان می‌کند.

برای پیدا کردن مسیر درست، اولین چیزی که آکادمی اکسیر به شما پیشنهاد می‌دهد، تهیه‌ی دو دوره رایگانجعبه ابزار زبان آموز” و “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” است. تا بتوانید بعد از این همه این شاخه به آن شاخه پریدن، راه درست رو پیدا کنید! چرا که هدف ما از تأسیس آکادمی اکسیر، یک‌بار برای همیشه در ایران، انجام دادنِ کار درست بود. فقط کافی است عبارت‌های “جعبه ابزار زبان آموز” و “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” رو در گوگل سرچ کنید تا بتوانید این دوره ها را رایگان تهیه کنید.

به دنبال یافتن یوتوپیای آموزش زبان در ایران و قطعاً پیدا نکردن آن، در سال ۱۳۹۳ آقایان محمود مهرعلیان و سجاد حسینی تصمیم گرفتند این فضا رو ایجاد کنند و نتیجه این تفکر آرمان‌گرا منجر به تأسیس آکادمی اکسیر شد. اکسیر عمیقاً به اجرای درست و اصولی آموزش تاکید دارد و به همین خاطر شعارش این است، “آکادمی اکسیر، یک سبک زندگی“.

خدمات آکادمی اکسیر در حال حاضر در این سه حوزه قرار دارد:

 • دوره‌های خصوصی زبان عمومی (انگلیسی) و آمادگی آزمون آیلتس
 • کلاس‌های گروهی آنلاین زبان عمومی و آزمون آیلتس
 • دوره‌های آفلاین (ویدیویی) زبان عمومی و آزمون آیلتس (پکیج)

در همه این دوره‌ها، اصول آموزشی درست و به روز دنیا پیاده‌سازی شده‌اند تا زبان آموزان عزیز بتوانند به درستی و به راحتی مطالب رو یاد بگیرند، تمرین کنند و به نتیجه برسانند.

بعد از گذشت سال‌ها، آزمون آیلتس هوشمند شد، اما آموزش‌ها قدیمی وغیرهوشمند باقی ماند‌ه‌اند. به نظر شما چرا موفقیت در آیلتس خیلی سخت و انرژی‌بر است؟ جواب این سوال ساده است: چون ما راه و رسم درست موفقیت رو برای آزمون IELTS نمی‌دانیم؛ اما خبر خوب این است که اکسیر این کار رو برای شما ساده کرده. فقط کافی است با دوره رایگان “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” شروع کنید. ما قول می‌دهیم تمام این مسیر تاریک را برایتان روشن کنیم تا دیگر در چاله‌های مخفی این مسیر نیفتید.

سطح پکیج خصوصی گروهی
Beginner دارد ندارد ندارد
Elementary دارد ۲۰ جلسه ۳ ترم
Pre Intermediate دارد ۲۰ جلسه ۳ ترم
Intermediate دارد ۲۰ جلسه ۳ ترم
IELTS دارد ۲۰ الی ۴۰ جلسه ۳ ترم
Grammar دارد ندارد ندارد

دعوت به اکسیر پارتی

 • دانلود رایگان کتاب آموزش انگلیسی ۸۰۰ صفحه‌ای اکسیر
 • دانلود رایگان کتاب آموزش آیلتس ۴۰۰ صفحه‌ای اکسیر
 • راهنمای کامل انتخاب منابع مناسب برای سلف استادی زبان
 • ۸۰۰ مقاله آموزشی رایگان روی وب‌سایت اکسیر
 • تعیین سطح و ارزیابی رایگان زبان انگلیسی
 • جزوه‌ی ایده‌های آیلتس مناسب برای رایتینگ و اسپیکینگ
 • دانلود سه هزار کلمه متداول لانگمن
 • راهنمای کامل انتخاب منابع مناسب برای سلف استادی آیلتس
 • صدها ویدیوی آموزشی زبان و آیلتس در اینستاگرام اکسیر
 • صدها ویدیوی آموزشی زبان و آیلتس در اینستاگرام، آپارات و یوتوب اکسیر
 • دوره رایگان جعبه ابزار زبان آموز
 • دوره رایگان اسرار موفقیت اکسیر آیلتس
 • دوره رایگان معجزه‌ی مرور
 • دوره رایگان ماشین چهارچرخه‌ی یادگیری زبان
 • دوره رایگان دیکشنری خواری

آدرس سایت و اینستاگرام اکسیر:

ExirAcademy.org

Instagram.com/exir_academy_org

شماره تلفن‌های اکسیر:

۰۲۱۶۶۹۴۶۹۵۸

۰۲۱۶۶۹۲۵۷۰۱

پاسخگوهای واتساپ اکسیر:

واتسپ خانم مسافر: ۰۹۰۳۳۴۵۱۲۸۷

واتسپ خانم رهنما: ۰۹۰۳۳۴۵۵۸۹۲

واتسپ خانم صالحی: ۰۹۹۲۴۱۸۲۹۴۴

آدرس آموزشگاه اکسیر:

تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، کوچه خالقی، پلاک ۴، ساختمان اکسیر

(موسسه اکسیر هیچ شعبه دیگری ندارد)

۴–آموزشگاه زبان اسپیکان (مورد تأیید همیارزبان)

اسپیکان به‌عنوان موسسه‌ی شناخته شده با ۱۰ سال سابقه در زمینه آموزش زبان انگلیسی و دوره‌های کوتاه‌مدت آمادگی آزمون‌های IELTS و TOEFL و PTE ؛ و دپارتمانی متشکل از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه و برجسته‌ترین اساتید آیلتس تهران که دارای مدرک آیلتس هستند، یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه تخصصی آیلتس در ایران با ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهران‌پارس) به شمار می‌آید.

از دلایل برتری این آموزشگاه، نتایج درخشان با بالاترین آمار قبولی در آزمون آیلتس است که موجب رضایت ۹۸ درصدی زبان آموزان و دلیل گرایش بیشتر علاقه‌مندان یادگیری آیلتس به این آموزشگاه شده است. از دیگر ویژگی‌های بارز دوره‌های آیلتس این آموزشگاه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره و برنامه‌ریزی دقیق و منسجم درسی همراه با پشتیبانی منظم درسی تا لحظه آزمون
 • دوره‌های فشرده و خصوصی IELTS Academic و IELTS General به‌صورت حضوری و آنلاین
 • بهره‌گیری از تکنیک‌های منحصربه فرد آموزشی و استفاده از کتب و منابع انحصاری.
 • آزمون‌های آزمایشی (Mock Test) مرحله‌ای و رایگان با مجموعه سؤالات کمتر دیده شده آزمون اصلی آیلتس.
 • تحلیل کارنامه آزمون همراه با ارزیابی دقیق و رسم نمودار پیشرفت
 • بررسی موشکافانه مهارت‌ها (Skills) با هدف آشنایی با نقاط قوت و بهبود نقاط ضعف داوطلب
 • برگزاری جلسات توجیهی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
 • برگزاری ورکشاپ های تک مهارتی (Reading, Writing, Listening, Speaking).
 • تدریس توسط برجسته‌ترین اساتید تهران دارای مدرک رسمی آیلتس.

شعبه‌ها و تلفن‌های موسسه اسپیکان:

شعبه یوسف آباد:

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک ۱۰۰

۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹

شعبه تهران‌پارس:

تهران، فلکه اول تهران‌پارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک ۵۴

۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴

آدرس وب‌سایت موسسه اسپیکان:

صفحه اینستاگرام اسپیکان

https://instagram.com/speakonedu

کانال تلگرام اسپیکان

https://t.me/speakon

جدول شهریه آموزشگاه زبان اسپیکان

عنوان دوره سطح هزینه
انگلیسی بزرگ‌سالان ۳۲۰ هزار تومان
آلمانی بزرگ‌سالان ۷۹۰ هزار تومان
فرانسه بزرگ‌سالان ۷۵۰ هزار تومان

۵-مركز آموزش عالي زبان بيان برتر

شايد شما و يا حتي يكي از اطرافیانتان از كساني باشيد كه هنوز زبان رو شروع نکرده‌اید يا اگر هم شروع کرده‌اید به دليل دوره‌هاي بلندمدت يا حتي محتواي كسل‌كننده ميانه راه، آن را رها كرده و ديگر دنبال زبان نرفته‌اید. شايد هم ادامه داده‌اید، اما با گذشت یک سال هنوز نمی‌توانید انگليسي حرف بزنید. باید بدانید که در این راه تنها نيستيد!

مركز آموزش عالي زبان بيان برتر با خلاقيتي كه دارد و به كمك هیئت علمی‌اش كه داراي مدرك دكترا يا فارغ‌التحصيل كانادا هستند، دوره‌اي رو طراحي کرده‌اند كه فقط در ۱۰ ماه مي‌توانيد به زبان انگليسي حرف بزنيد، مكاتبه كنيد و ارتباط برقرار كنيد. اين دوره ده ماهه زبان انگليسي كه بر اساس استاندارد CEFR‌ اروپا طراحی شده، اسمش WiKi هست كه به خاطر سبك آموزشي‌اش توانسته از سازمان GFEL امريكا در سال‌هاي ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ به ترتيب در شهرهاي دبي و لاس‌وگاس، جايزه ۵۰ سازمان پيشرو در زبان انگليسي رو دريافت كند.

بيان برتر توانسته با ثبت “ابتكار” آموزش از طريق مايكرولرنينگ، دانشجوهاي زبان را عاشق خودش كند. مايكرولرنينگ يعني آموزش كوتاه و جذاب كه دانشجوها بتوانند از طريق سرگرمي و ارتباط با هم در مدت ۱۰ ماه زبان انگليسي رو با لذت ياد بگيرند و حرف بزنند.

مركز آموزش عالي زبان بيان برتر توانسته در مدت كوتاهي كلي طرفدار پيدا كند. به طوری که صفحه اينستاگرامش كه دوره‌هاي كوتاه آموزشی‌اش رو در بر دارد، بيش از ۶۰۰٫۰۰۰ نفر دنبال کننده دارد كه هر روز با آموزش‌هاي سرگرم‌کننده‌اش آشنا مي‌شوند.

بيان برتر، سه شعبه در تهران و يك شعبه در لهستان دارد؛ اما دوستاني كه در سراسر ايران عزيز هستند نبايد نگران باشند! چون دوره‌هاي آنلاين بيان برتر هیچ‌چیزی از دوره‌هاي حضوري كم ندارند. فقط كافي است وارد صفحه دوره ۱۰ ماهه زبان انگليسي (WiKi)‌ شده و نظرات ديگران رو در این باره بخوانيد.

همين الان هم مي‌توانيد از هر جايي كه هستيد، تعيين سطح هوشمند دهید. این آزمون فقط ۲۰ دقيقه طول مي‌كشد و با کمک آن متوجه مي‌شوید كه سطح بين‌المللي زبان شما در چه حدي است.

بيان برتر محدود به دوره‌های ۱۰ ماهه زبان انگليسي نيست و تك دوره آيلتس ساميت براي گرفتن نمره ۷ و بالاتر هم دارد.

هزینه و کلاس‌های موسسه بیان برتر:

عنوان دوره تعداد جلسات تعداد ساعات نوع كلاس هزينه
دوره ۱۰ ماهه زبان انگليسي (WiKi) ۸ ۲۴ حضوري ۰۰۰/۵۶۰
۸ ۱۶ آنلاين ۰۰۰/۴۴۵
تك‌دوره آيلتس (summit) ۱۷ ۵۱ حضوري ۰۰۰/۵۲۰/۲
۱۶ ۴۸ آنلاين ۰۰۰/۳۸۰/۱
ورك‌شاپ رايتينگ آيلتس ۷ ۵/۱۷ حضوري ۰۰۰/۸۸۲
۷ ۵/۱۷ آنلاين ۰۰۰/۸۸۲
ورك‌شاپ ريدينگ آيلتس ۵ ۵/۱۲ حضوري ۰۰۰/۴۶۰
۵ ۵/۱۲ آنلاين ۰۰۰/۴۶۰
ورك‌شاپ ليسنينگ آيلتس ۳ ۵/۷ حضوري ۰۰۰/۳۲۰
۳ ۵/۷ آنلاين ۰۰۰/۳۲۰
ورك‌شاپ اسپيكينگ آيلتس ۷ ۵/۱۷ حضوري ۰۰۰/۸۸۲
۷ ۵/۱۷ آنلاين ۰۰۰/۸۸۲

وب سایت موسسه بیان برتر:

www.bayanebartar.org

آدرس اینستاگرام موسسه بیان برتر:

http://instagram.com/bayanebartar.official

آدرس تلگرام بیان برتر:

https://t.me/ieltsfamily

شعبه‌ها و تلفن‌های بیان برتر:

شعبه مرکزی:

سعادت آباد، خیابان ۳۵ شرقی (صراف نژاد) پلاک ۲۰

۰۲۱-۲۴۵۷۶

۶– موسسه زبان نصیر

آموزشگاه زبان نصیر با ربع قرن سابقه در زمینه دوره‌های آیلتس با نتایج درخشان و بی‌نظیر در خدمت متقاضیان مدرک آیلتس است. در دوره‌های تخصصی آیلتس متد آموزشی Mindset for IELTS که کتاب رسمی Cambridge است تدریس شده که از سطح Foundation تا پایان سطح ۳ شما را تا پایان نمره ۷٫۵ هدایت می‌کند.

جالب است بدانید که، سیستم Mindset توسط زبان نصیر در سراسر ایران چاپ و توزیع می‌شود. اساتید مجرب و حرفه‌ای با سال‌ها تجربه تخصصی آیلتس و ده‌ها کارنامه موفق تضمین موفقیت شما در این آزمون بین‌المللی است.

آموزشگاه زبان نصیر علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی آیلتس از سال ۱۳۹۶ به‌طور منظم هر ماه در مرکز تخصصی آیلتس خود اقدام به برگزاری آزمون آیلتس ماک در شرایط کاملاً استاندارد می‌کند که تاکنون بیش از سه هزار نفر در این آزمون‌ها شرکت کرده و نتایج بسیار دقیق منطبق با نمرات اصلی آزمون خود کسب کرده‌اند.

کارنامه‌های درخشان موفقیت دانشجویان نصیر در قسمت گالری سایت نصیر در دسترس است. با ما به آسانی به نمره دلخواه خود در آیلتس دست پیدا کنید.

جدول شهریه موسسه زبان نصیر

عنوان دوره سطح هزینه
TOEFL فشرده ۵۵۸ هزار تومان
IELTS فشرده ۵۵۸ هزار تومان
آلمانی مکالمه- گرامر ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

آدرس سایت و اینستاگرام موسسه نصیر

www.nassirinst.ir

https://www.instagram.com/nassirinst/

آدرس شعبه‌ها و تلفن‌های مؤسسه نصیر

تلفن مشترک تمامی شعب

شماره تماس سراسری: ۳۶۱۷۷

شعبه مرکزی (گوهردشت)

آدرس شعبه مرکزی:

گوهردشت، ابتدای داریوش

تلفن کانادا:

۰۰۱۶۴۷۹۸۷۱۳۵۰

تلفن روابط عمومی ایران:

۰۲۶-۳۴۴۱۳۷۲۳

تلفن دفتر اداری:

۰۲۶-۳۴۴۰۷۸۲۹

دپارتمان تافل و IELTS:

۰۲۶-۳۴۲۰۶۶۰۶

دپارتمان زبان‌های غیر انگلیسی:

۰۲۶-۳۴۴۰۷۸۲۸

فکس:

۰۲۶-۳۴۲۰۶۶۰۶

سامانه SMS:

۱۰۰۰۰۰۰۴۴۱۳۷۲۳

پست الکترونیک:

nassirinst@yahoo.com

شماره تلگرام:

۰۹۰۱۷۳۲۷۱۹۷

شعبه درختی

۴۵ متری گلشهر، نبش انوشیروان، طبقه فوقانی بانک ایران زمین

تلفن:

۰۲۶-۳۳۵۰۶۵۸۵, ۰۲۶-۳۳۵۳۲۵۰۳

شعبه انوشیروان

۴۵ متری گلشهر، خیابان انوشیروان، پلاک ۵۱

۰۲۶-۳۳۵۳۶۳۳۷

شعبه بزرگ عظیمیه

عظیمیه، میدان بعثت، ساختمان نصیر

۰۲۶-۳۲۵۶۵۴۴۷, ۰۲۶-۳۲۵۶۵۴۳۸

فکس

۰۲۶۳۲۵۶۷۴۱۷

واتس اپ و تلگرام

۰۹۱۰۶۴۳۳۳۴۱

ایمیل

Azimiye@Nassirinst.ir

شعبه مهرشهر (VIP)

بلور ارم، نبش خیابان ۲۲۲

تلفن ۱:

۰۲۶-۳۳۴۲۱۰۹۴

تلفن ۲:

۰۲۶-۳۳۴۲۳۳۴۵

تلفن ۳:

۰۲۶-۳۳۴۲۱۷۳۳

تلفن ۴:

۰۲۶-۳۳۴۲۱۱۷۹

شماره واتساپ/تلگرام

۰۹۰۱۰۶۰۷۶۱۲

ایمیل

mehrshahr@nassirinst.ir

شعبه بزرگ فردیس

فردیس بین فلکه دوم و سوم، کوچه توحید

۰۲۶-۳۶۵۴۳۰۹۳, ۰۲۶-۳۶۵۴۳۶۷۳

فکس:

۰۲۶-۳۶۵۴۲۵۳۳

پست الکترونیک:

Nassir.Fardis@gmail.com

شعبه تهران

آدرس: تهران، اتوبان همت، شهرک گلستان (راه آهن)، خیابان سروستان ۱۴ شرقی-

تلفن: ۲۳ ۲۳ ۴۴۷۱ -۰۲۱, ۰۲۱-۴۴۷۰۱۸۰۱

۷–آموزشگاه زبان پردیسان

بهترین آموزشگاه زبان برای موفقیت در آزمون آیلتس کدام است؟

اهمیت آزمون آیلتس چیست؟

چند سالی هست که دانش آموزان و دانشجویان برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای مطرح خارج از کشور، اقدام به نام نویسی میکنند و تنها به دلیل اخذ نمره
پایین در آزمون زبانIelts، شانس خود را از دست میدهند. همچنین افرادی که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای انگلیسی زبان مانند استرالیا، انگلستان، کانادا و
آمریکا را دارند، باید به این نکته توجه کنند که برای اخذ نمره دلخواه خود درآزمون آیلتس، باید از چندین ماه قبل از تاریخ برگزاری آزمون، خود را آماده کنند.

اما با توجه به هزینه آزمونIeltsکه از مرز۵میلیون تومان هم گذشته است، کسب نمره دلخواه در اولین نوبت آزمون برای متقاضیان بسیار اهمیت دارد.اگر متقاضی
نتواند در اولین آزمون آیلتس نمره دلخواه را کسب کند، باید دو مرتبه در این آزمون شرکت کند و متعاقبا هزینه مجدد پرداخت کند که خود بهنوعی استرس آور خواهد
بود.

شرکت دردوره آمادگی آزمونآیلتسیکی از روشهای بسیار عالی جهت کسب مهارتهای ویژه مورد نیاز ِ این آزمون است که باید کاملا هوشمندانه انتخاب شود. هر
موسسهزبانی که در سطح شهر ادعا میکند دوره آمادگی آزمونIeltsرا برگزار میکند، لزوما نمیتواند گزینه مناسبی برای متقاضیان این آزمون باشد.

داشتن پروانه فعالیت آموزشی زبان

اهمیت داشتن پروانه ومجوز فعالیت برای آموزشگاه زبان در این است که این پروانه تنها به موسساتی داده میشود که تمام فعالیتهای آموزشی آنها طبق اصول و
استانداردهای کشور است و از اساتید مجرب و حرفه ای استفاده میکنند.همچنین این موسسات تمامی ِ زیرساختهای مورد نیاز برای فراگیری زباندوم را زیر یک
سقف برای دانش آموزان خود فراهم کردهاند.آموزشگاه زبان پردیسانیکی از همین موسسات آموزش زبان است که تمامی شعبههای آن دارای مجوزهای مورد نیاز
برای برگزاری دورههای آمادگی آیلتس هست

۸– آموزشگاه زبان ایران آکسفورد IELTS

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز یکی دیگر از موسسات آموزشی در زمینه آموزش آیلتس و نیز سایر آزمون‌های معتبر بین‌المللی به شمار می‌رود. این موسسه با بهره‌مندی از دوره‌های جامع آزمون آیلتس و استفاده از سوابق درخشان اساتید native به موفقیت‌های قابل توجه و ارزشمندی در این زمینه دست کرده و جزء ۱۰ نمونه بهترین موسسه آیلتس قرار گرفته است.

همچنین برخورداری از امتیازاتی از قبیل عضویت در کانون دبیران زبان دانشگاه آکسفورد و نیز برگزاری دوره‌های تخصصی از قبیل کلاس‌های آموزش TCF – TCFq – TEF – DALF – DELF – DELE از دیگر افتخارات این موسسه به عنوان بهترین موسسه آیلتس هستند. این آموزشگاه به نام موسسه زبان ایرانیان نیز شناخته می‌شود که برای علاقه‌مندان و زبان آموزان در زمینه زبان‌های متعدد خارجی نامی آشنا است.

دوره‌های آموزشگاه زبان آکسفورد:

 • آموزش آیلتس
 • آموزش تافل
 • آموزش PTE
 • آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی
 • آموزش زبان انگلیسی
 • آموزش زبان ترکی استانبولی
 • آموزش زبان چینی
 • آموزش زبان آلمانی
 • آموزش زبان ایتالیایی
 • آموزش زبان روسی
 • آموزش زبان ژاپنی
 • آموزش زبان فرانسه
 • آموزش زبان اسپانیایی

آدرس و شماره تلفن‌های موسسه زبان آکسفورد:

تهران، میدان هفت تیر، جنب فروشگاه یاس، کوچه شریعتی پلاک ١٣

۸۸۸۹۱۶۶۹

۸۸۹۳۴۴۷۵

۹–آموزشگاه زبان گات

موسسه‌ی آموزشی گات به منظور ارائه‌ی خدمات آموزشی برتر به زبان آموزان و متقاضیان آزمون آیلتس کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس را در تمامی شعبات خود برگزار می‌کند. این مجموعه با بکار گیری متد آموزشی برتر در حال حاضر برگزار کننده‌ی دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس به شکل‌های متنوع در تمامی شعبات خود است. گات مفتخر است که با ارائه‌ی این خدمات آموزشی توانسته بیش از ده هزار زبان آموز موفق را در خود آموزش دهد و به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناخته شود.

مشاورین آموزشگاه زبان گات از ۸ صبح الی ۹ شب آماده‌ی پاسخگویی به زبان آموزان و مراجعین مجموعه هستند شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از راهنمای مشاورین مجموعه با یکی از شعب آموزشی گات تماس بگیرید و یا با مراجعه‌ی حضوری به مجموعه ما از راهنمایی بهره‌مند شوید.

ویژگی آموزشگاه زبان گات

 • تنها برند معتبر آموزش زبان‌های نادر ایران
 • تنها برگزارکننده‌ی کلاس‌های تخصصی تاپیک زبان کره‌ای در ایران
 • تنها برگزارکننده‌ی کلاس‌های تخصصی HSK زبان چینی
 • برگزارکننده‌ی کلاس‌های TTC ویژه‌ی کاریابی با اعطای مدرک بین‌المللی از سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور
 • بهره‌مندی از کارشناسان مجرب و تحصیل‌کرده
 • برگزار کننده‌ی رسمی برگزاری دوره‌های آزمون SWEDWX
 • احداث شعب مختلف در نقاط مختلف شهر و دسترسی آسان به شعب از طریق وسایل نقلیه‌ی عمومی
 • برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع برای تمامی زبان‌ها
 • کلاس‌های آموزشی مختلف برای تمامی رده‌های سنی

آدرس و شماره تلفن موسسه زبان گات:

دفتر مرکزی

خیابان آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، روبروی فرهنگسرای نور، پلاک ۴۶۶

۰۲۱-۴۴۱۵۴۹۵۰

گات در جنت آباد، پونک، جردن، ولیعصر، رسالت و گرگان هم شعبه دارد. از طریق آدرس وب سایت این آموزشگاه می‌توانید با شعب مختلف آن و شرایط شرکت در کلاس‌های آمادگی آیلتس اطلاعات کسب کنید.

۱۰– موسسه ایران کانادا

یکی دیگر از موسسات معتبر که بدون شک باید در فهرست بهترین موسسه آیلتس قرار گیرد موسسه ایران کانادا است. این موسسه با برگزاری دوره‌های مختلفی برای آزمون‌های بین‌المللی و تخصصی از قبیل تافل و آیلتس سهم به سزایی در افزایش نمرات این دو آزمون دارد. همچنین از دیگر فعالیت‌های این موسسه دوره‌های مهارت افزایی در سایر سطوح زبان‌آموزی و آموزش سایر زبان‌های خارجی است.

کلاس‌های گروهی IELTS

برگزاری کلاس‌های گروهی آیلتس به شرح زیر است:

شهریه (تومان) ساعت آموزشی سطح
۲ میلیون ۸۵ ساعت PRE IELTS
۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ۱۱۰ ساعت IELTS 5.5
۲ میلیون و ۷۵۰ هزار ۱۱۰ ساعت IELTS 6.5
۳ میلیون ۱۱۰ ساعت IELTS 7.5

کلاس‌های نیمه خصوصی IELTS

برگزاری کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس به شرح جدول زیر است:

شهریه (تومان) ساعت آموزشی سطح
۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ۲۵ جلسه PRE IELTS
۴ میلیون و ۸۰۰ هزار ۴۸ جلسه IELTS 5.5
۴ میلیون و ۸۰۰ هزار ۴۸ جلسه IELTS 6.5
۴ میلیون و ۸۰۰ هزار ۴۸ جلسه

کلاس‌های خصوصی IELTS

برگزاری کلاس‌های خصوصی آیلتس به شرح جدول زیر است:

شهریه (تومان) ساعت آموزشی سطح
۶ میلیون ۲۰ ساعت PRE IELTS
۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ۴۸ ساعت IELTS 5.5
۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ۴۸ ساعت IELTS 6.5
۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ۴۸ ساعت

آدرس و تلفن موسسه ایران کانادا:

خیابان سید جمال الدین اسد آبادی – نبش کوچه ۲۲ – پلاک ۱۹۶

۱۲ ۸۸ ۵۵ ۸۸ – ۰۲۱

و در انتها

انتخاب بهترین موسسه آیلتس به متقاضیان این امکان را می‌دهد که به راحتی بتوانند در این آزمون بین‌المللی نمره دلخواهشان را به دست بیاورند. چون موسساتی که به صورت حرفه‌ای در این زمینه کار می‌کنند، توانایی ارائه بهترین منابع و آموزش توسط بهترین اساتید را دارند و تمام فوت و فن‌های کسب نمره‌های عالی در آیلتس را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.

همیارزبان برای راحتی انتخاب مسیر شما، ۱۰ موسسه برتر آیلتس را در این مطلب معرفی کرده است. با توجه به شرایطی که دارید می‌توانید آمادگی برای این آزمون را در یکی از این مراکز شروع کنید و این بار شما باشید که از سد این آزمون بین‌المللی با موفقیت عبور می‌کنید.

سوالات متداول انتخاب بهترین موسسه آیلتس+ جواب

۱)آزمون آیلتس (IELTS) چیست؟

آزمون آیلتس مخفف عبارت International English Language Test System است. این آزمون برای سنجش چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن برگزار می‌شود. با شرکت در این آزمون و کسب نمره لازم می‌توانید در بهترین دانشگاه‌های بین‌المللی جهان مشغول تحصیل شوید یا اینکه به قصد مهاجرت برای کار در کشورهای دیگر، سرمایه‌گذاری و… آماده شوید.

۲)بهترین کلاس‌های آیلتس تهران کدام هستند؟

تنوع مراکز آموزشی در تهران باعث شده که پیدا کردن بهترین موسسه آیلتس برای متقاضیان کار سختی باشد. به همین خاطر ما در این مقاله برترین و معتبرترین مراکزی که در این زمینه فعالیت می‌کنند را معرفی کردیم تا راحت‌تر بتوانید در این مسیر قدم بردارید. تمام مراکزی که توسط همیار زبان معرفی شده‌اند جزء بهترین مراکز آموزش آیلتس در تهران و شهرستان‌ها به شمار می‌روند.

۳)بهترین کلاس زبان آنلاین کدام است؟

برای شرکت در کلاس آنلاین آیلتس باید به مهارت‌های استاد و امکاناتی که آموزشگاه در اختیار دانشجویان می‌گذارد توجه داشته باشید. مراکزی که همیار زبان آن‌ها را پیشنهاد داده علاوه بر هزینه منصفانه‌تر آموزش آنلاین، از اساتید خبره و حرفه‌ای برای کلاس‌های آنلاین استفاده می‌کنند. تنوع بسترهای ارائه آموزش‌های آنلاین زبان در این مراکز زیاد است و هیچ زبان‌آموزی از آمادگی برای آیلتس باز نخواهد ماند!

۴)آموزش آیلتس چقدر زمان نیاز دارد ؟

برای آماده شدن آیلتس ابتدا باید متقاضیان تعیین سطح شوند. سپس با توجه به وضعیتی که متقاضی دارد دوره‌های آمادگی آیلتس شش‌ماهه، دوماهه و… برای وی در نظر گرفته می‌شود. حتی ممکن است زبان‌آموز فقط در یک مهارت ضعف داشته باشد و دوره وی کوتاه‌تر از سایر افراد شود. بنابراین تا زمانی که تعیین سطح انجام نشده نمی‌توان زمان دقیقی را برای دوره آیلتس در نظر گرفت.

۵)هزینه دوره آیلتس چقدر است ؟

هر آموزشگاه با توجه به شرایط و امکاناتی که دارید و میزان تجربه و توانایی که در زمینه آمادگی آیلتس دارد عدد متفاوتی را برای دوره‌هایش در نظر می‌گیرد. در این مطلب هزینه حدودی شرکت در این دوره‌ها را در آموزشگاه‌های متنوع می‌توانید مشاهده کنید و کلاسی که هزینه مناسب‌تری برایتان دارد را انتخاب کنید. با توجه به اینکه کلاسی که رزرو می‌کنید گروهی، خصوصی یا نیمه‌خصوصی است، هزینه دوره‌های آیلتس هم متغیر خواهد بود.

نوشته معرفی ۱۰ تا از بهترین موسسه های آیلتس در تهران (آپدیت ۱۴۰۱) اولین بار در آموزش زبان انگلیسی از 0 تا 100 (جامع و رایگان) | همیارزبان. پدیدار شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا