توقف احتمالی میان رده گلکسی C10 سامسونگ در بنچمارک آنتوتو – دیجیاتو – آموزش زبان تخصصی

یکی از موبایل های در دست توسعه سامسونگ با شماره مدل SM-C9150 اخیرا بنچمارک آنتوتو را پشت سر گذاشته و به همین خاطر اطلاعاتی از آن به دست آمده که در ادامه با شما در میان می گذاریم
اسکرین شاتی که از نتایج بنچمارک آنتوتوی این موبایل گرفته شده حاوی اطلاعات زیادی است هرچند که در مورد صحت برخی از آنها سوال پیش می آید؛ برای مثال رزلوشن نمایشگر این موبایل ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل عنوان شده که از وجود نمایشگری با نسبت تصویر ۱۶:۹ برای آن خبر می دهد حال آنکه بعید به نظر می رسد سامسونگ موبایل در دسته بالاتر از میان رده را با چنین مشخصاتی روانه بازار کند.

توجه: تصویری که در بالا مشاهده میکنید به گلکسی C7 تعلق دارد.

تلفن هوشمند مورد بحث آنطور که نتایج بنچمارک مذکور نشان می دهد به چیپست اسنپدراگون ۶۶۰ و ۶ گیگابایت رم مجهز بوده و اندروید ۷.۱.۱ روی آن اجرا می شده است.

در هر حال دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه منوط به گذشت زمان است.

گمانه زنی ها حکایت از آن دارند که این مشخصات به موبایل گلکسی C10 یا نسخه پلاس آن تعلق دارند که قرار است به بازار چین عرضه شوند هرچند که انتظار می رود در کشوری دیگر تحت عنوان یکی از اعضای سری جی معرفی شوند کما اینکه در مورد نسخه ۲۰۱۷ موبایل گلکسی C7 نیز چنین اتفاقی رخ داد.

یکی از موبایل های در دست توسعه سامسونگ با شماره مدل SM-C9150 اخیرا بنچمارک آنتوتو را پشت سر گذاشته و به همین خاطر اطلاعاتی از آن به دست آمده که در ادامه با شما در میان می گذاریم.

در انتها بد نیست اشاره کنیم که اگر این دستگاه همان گلکسی C10 باشد آنگاه به احتمال خیلی زیاد به دوربین دوگانه اصلی مجهز خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *