امکان ارسال توییت های 280 کاراکتری برای اکثر کاربران توییتر فراهم شد – دیجیاتو – آموزش زبان تخصصی

توییتر که در چند هفته اخیر در حال تست محدودیت 280 کاراکتری برای توییت های ارسالی از طریق پلتفرم خود بود، اعلام کرده از فرایند آزمایش رضایت داشته و اکنون برای بیشتر کاربران سراسر دنیا، محدودیت 140 کاراکتر توییت ها را به 280 عدد افزایش داده
محدودیت 280 کاراکتر، به مرور در دسترس همگان قرار می گیرد

توییتر در فرایند تست نیز به نتایج جالبی دست یافته؛ مشخص شده کاربرانی که از امکان ارسال 280 کاراکتر برخوردار بوده اند، توییت هایشان لایک، ری توییت و mention های بیشتری داشته اند و میزان رضایت این کاربران در محدودیت جدید افزایش یافته بود.

توییتر که در چند هفته اخیر در حال تست محدودیت 280 کاراکتری برای توییت های ارسالی از طریق پلتفرم خود بود، اعلام کرده از فرایند آزمایش رضایت داشته و اکنون برای بیشتر کاربران سراسر دنیا، محدودیت 140 کاراکتر توییت ها را به 280 عدد افزایش داده. همچنین کمپانی مذکور افزوده که تعداد توییت های انگلیسی زبانی که به علت محدودیت تعداد کاراکتر به مرز مجاز می رسیدند، از 9 درصد کل توییت های ارسالی به 1 درصد در محدودیت جدید کاهش یافته اند.

لازم به ذکر است که برای زبان های ژاپنی، کره ای و چینی، همچنان محدودیت 140 کاراکتری پا برجا است. اگر در حال حاضر امکان ارسال 280 کاراکتر برای شما فعال نشده، جای نگرانی نیست، زیرا به مرور این قابلیت برای همگان فعال خواهد شد؛ البته می توانید از طریق روش های شرح داده شده در مطلب ویژه دیجیاتو هم اکنون نیز توییت های 280 کاراکتری را ارسال کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *