آیفون های جدید دارای نمایشگر OLED احتمالا با تأخیر به دست مشتریان می رسند – دیجیاتو – آموزش زبان تخصصی

تعدادی از تأمین کنندگان کره ای قطعات اولین آیفون اپل با نمایشگر OLED، به تازگی از آغاز ارسال قطعه های خود برای شروع فرآیند تولید این دیوایس خبر داده اند
البته یکی دیگر از منابع آگاه که نخواسته نامش فاش شود اعلام کرده که در صورت عرضه در ماه سپتامبر، آیفون OLED در تعداد بسیار محدود وارد بازار خواهد شد. شایعات حاکی از آنند که اپل در رویداد تور لحظه آخری کرمان 12 سپتامبر از سه مدل آیفون جدید رونمایی می کند که یکی از آن ها دارای نمایشگر OLED است. منابع آگاه می گویند که تأمین قطعات دو مدل دیگر (دارای نمایشگر LCD) از ماه ژوئن آغاز شده تا با فاصله اندکی از رونمایی در بازار قابل تهیه باشند.

یکی از مقامات رسمی واحد تأمین قطعات اپل در مصاحبه با The Investor اذعان داشته که ارسال قطعات آیفون OLED از اواخر ماه اوت آغاز شده است. وی در ادامه اذعان داشته که اپل هنوز تور کیش حجم دقیق قطعات مورد نیازش را به آنان اعلام نکرده، چرا که ظاهرا تا هفته گذشته مشغول بهینه سازی سخت افزاری نمایشگر OLED برای آیفون های جدید بوده است.

پیش بینی می شود که مدل های دارای نمایشگر OLED در ماه نوامبر به دست مشتریان خواهند رسید

بد نیست بدانید که در تولید آیفون های جدید، سامسونگ دیسپلی وظیفه ساخت نمایشگرهای OLED و ال جی دیسپلی وظیفه تأمین قطعات نمایشگرهای LCD را بر عهده گرفته تور کرمان اند.

همانطور که احتمالا خبر دارید، اپل هفته گذشته دعوت نامه مراسم رونمایی از آیفون های جدید را برای رسانه ها ارسال کرده است. این رویداد در تاریخ 12 سپتامبر برگزار می شود، اما با توجه به وضعیت فعلی پیش بینی می شود که مدل های دارای نمایشگر OLED با تأخیر و در ماه نوامبر به دست مشتریان خواهند رسید.

تعدادی از تأمین کنندگان کره ای قطعات تور استانبول نوروز 97 اولین آیفون اپل با نمایشگر OLED، به تازگی از آغاز ارسال قطعه های خود برای شروع فرآیند تولید این دیوایس خبر داده اند. با این اوصاف و در حالی که با مراسم رونمایی از آیفون های جدید فاصله زیادی نداریم، به نظر می رسد که آیفون OLED زودتر از ماه نوامبر به دست مشتریان نخواهد رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *