دارا خسروشاهی رسماً مدیر عامل اوبر شد – دیجیاتو – آموزش زبان تخصصی

چند روز پیش، هیئت مدیره اوبر «دارا خسروشاهی» را به عنوان مدیر عامل جدید این کمپانی انتخاب کرد

جستجو برای انتخاب مدیر عامل جدید، حدود دو ماه قبل با استعفای «تراویس کالانیک» تحت فشار سرمایه گذاران اصلی اوبر آغاز شد و به بحران های این کمپانی تور آلمان دامن زد.

چند روز پیش، هیئت مدیره اوبر «دارا خسروشاهی» را به عنوان مدیر عامل جدید این کمپانی انتخاب کرد. امروز این تصمیم به صورت رسمی اعلام شده و در نامه ای به اطلاع کارکنان رسیده است.

خسروشاهی دیروز در مصاحبه با بلومبرگ، تصدی این پست را فرصتی خواند که شاید یک بار در طول زندگی هر فردی به وجود بیاید. او در نامه ای جداگانه به کارکنان تور اصفهان زمینی اکسپدیا نوشت:

از انتخاب دارا خسروشاهی به عنوان مدیر عامل جدید اوبر بسیار هیجان زده ام. رأی دادن به او، لحظه مهمی برایم به شمار می رفت و خوشحالم که هدایت اوبر را به دست رهبر بعدی اش می سپارم.

گفتنیست پیش از این از «جفری ایملت» رئیس GE و «مگ وایتمن» مدیر عامل HP به عنوان گزینه های اصلی تصدی پست حساس اوبر یاد می شد، اما برخلاف انتظار همه، نهایتاً دارا خسروشاهی قیمت تور ایتالیا مدیر سرشناس ایرانی الاصل توسط هیئت مدیره انتخاب شد. در این پست می توانید با سوابق دارا خسروشاهی آشنا شوید.

در مورد کارآفرینان برجسته ایرانی در آمریکا بیشتر بدانید:

به هر حال، خسروشاهی در بدو ورودش با دعاوی قانونی، پست های خالی تور اردبیل نوروز 97 مدیریتی، و فرهنگ سازمانی نه چندان مطلوب اوبر روبرو می شود. او فردا در نشستی درون سازمانی به گفتگو با کارکنان خواهد پرداخت.

من یکی از بزرگ ترین تصمیمات زندگی ام را گرفتم. اداره اکسپدیا در 12 سال گذشته برایم مایه افتخار بوده و بیشتر شما که در این سفر با من همراه بودید، می دانید رفتن برایم ساده نیست.

کالانیک که همچنان یکی از اعضای هیئت مدیره اوبر به شمار می رود نیز ورود تور اهواز ارزان خسروشاهی به این مجموعه را تبریک گفت و در بیانیه ای اظهار داشت:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *