هوش مصنوعی و تولید تصاویر نقاشی گونه از عکس های واقعی [تماشا کنید] – دیجیاتو + فرمان جدید سایبری ترامپ – آموزش زبان تخصصی

شاید هوش مصنوعی هنوز توانایی تولید نقاشی های واقع گرایانه خیالی را نداشته باشد، اما محققین دانشگاه استنفورد و کمپانی اینتل توانسته اند الگوریتمی را توسعه دهند که می تواند به خوبی عکس این روال را به انجام برساند
این گروه از محققین بیش از ۵ هزار تصویر از خیابان های کشور آلمان را به هوش مصنوعی سپرده اند تا الگوریتم توسعه یافته اختصاصی توسط تعمیرات گوشی اینتل در کنار مقداری کمک انسانی بتواند تصاویر نقاشی گونه ای از این خیابان ها را تولید نماید.

هوش مصنوعی مورد بحث هنوز در مراحل ابتدایی کار خود قرار دارد و در حال حاضر قادر به تولید تمام پیکسل ها در نقاشی های تولیدی نیست، اما به طور حتم نتیجه کار آن در همین حالا نیز بسیار جالب توجه است. در ادامه می توانید ویدیویی را در همین خصوص مشاهده نمایید.

شاید هوش مصنوعی هنوز توانایی تولید تعمیرات موبایل نقاشی های واقع گرایانه خیالی را نداشته باشد، اما محققین دانشگاه استنفورد و کمپانی اینتل توانسته اند الگوریتمی را توسعه دهند که می تواند به خوبی عکس این روال را به انجام برساند.

برای تولید این تصاویر لازم است تا یک انسان برای رایانه مشخص نماید هرکدام از اجزای تصویر در کجا قرار دارند و به کدام سمت حرکت می نمایند.

——————-
خبرگزاری بلیط هواپیمایی فارس: در حالی که در آمریکا، نهادهای نظارتی از قبیل کنگره و اف‌بی‌آی در حال تحقیق درباره حملات سایبری روسیه به انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 و ادعای «تبانی» مسکو با کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ هستند، رئیس‌جمهور آمریکا فرمانی برای ایجاد «مرکز فرماندهی واحد سایبری» صادر کرد
حالا امروز جمعه دونالد ترامپ فرمانی در همین خصوص صادر کرده است.

سال گذشته و در اواخر دولت باراک اوباما تعمیرات تخصصی لپ تاپ بود که مقامات آمریکایی خبر دادند کاخ سفید درصدد ارتقای «فرماندهی سایبری آمریکا» به یک «مرکز فرماندهی واحد» است تا در این صورت این مرکز هم تراز با سایر شاخه‌های رزمی ارتش آمریکا همچون فرماندهی مرکزی ارتش شود.

ترامپ اعلام کرد: «این مرکز فرماندهی واحد توان عملیاتی ما در حوزه سایبری را افزایش خواهد داد و فرصتهای بیشتری برای بهبود دفاع از کشور ایجاد خواهد کرد».

در بیانیه او که تعمیر لپ تاپ ایسوس کاخ سفید منتشر کرده، آمده است: «من به فرماندهی سایبری آمریکا دستور دادم تا به وضعیت مرکز واحد فرماندهی ارتقا یافته و بر عملیات‌ها در حوزه سایبری تمرکز کند».

خبرگزاری فارس: در حالی که در آمریکا، نهادهای نظارتی از قبیل کنگره و اف‌بی‌آی در حال تحقیق درباره حملات سایبری روسیه به انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 و ادعای «تبانی» مسکو با کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ هستند، رئیس‌جمهور آمریکا آموزشگاه تعمیرات موبایل فرمانی برای ایجاد «مرکز فرماندهی واحد سایبری» صادر کرد.
در بخش پایانی بیانیه او می‌خوانیم: «از طریق فرماندهی واحد سایبری، ما با هماهنگی با متحدان و شرکایی که مثل ما فکر می‌کنند، با چالشهای سایبری‌مان مقابله خواهیم کرد».

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *