معرفی اپلیکیشن Voice Recorder؛ ضبط و ویرایش حرفه ای صدا در اندروید – دیجیاتو – آموزش زبان تخصصی

با وجود اینکه تلفن های هوشمند خود دارای برنامه ضبط صدا هستند ولی برای اینکه بخواهید با بالاترین کیفیت ممکن صداها را ضبط کنید باید از اپ های کمکی استفاده نمایید و Voice Recorder با ویژگی های مختلفش آمده تا همین مسئولیت را به عهده بگیرد
دانلود از گوگل پلی – دانلود از ربات تلگرام apk_dl

\r\n

\r\n

در بخش اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما دیجیاتو بخوانید:

\r\n\r\n\r\n

\r\n
بخش مثبت Voice Recorder اینجاست که می تواند به کارت حافظه شما دسترسی داشته باشد و بنابراین قابلیت اضافه کردن آهنگ یا فایل های صوتی مختلف را از خود موبایل دارید. به کمک بخش تنظیمات هم توانایی تغییر کیفیت صداهایی که ضبط می کنید را خواهید داشت.

\r\n

\r\n
برای جمع بندی باید بگوییم تعمیرات موبایل Voice Recorder با وجود اینکه دارای ویژگی جدید یا متفاوتی نسبت به رقبا نیست اما همینکه توانسته قابلیت های همیشگی را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه بدهد، یکی از بهترین برنامه ها در زمینه ضبط صدا به شمار می رود.

\r\n
با وجود اینکه تلفن های هوشمند خود دارای برنامه ضبط صدا هستند ولی برای اینکه بخواهید با بالاترین کیفیت ممکن صداها را ضبط کنید باید از اپ های کمکی استفاده نمایید و Voice Recorder با ویژگی اپل سنتر های مختلفش آمده تا همین مسئولیت را به عهده بگیرد.

\r\n
اگر هم خواستید ضبط صدا به پایان برسد باید آیکون مربع شکل را بفشارید. با این کار، فایل صوتی شما ذخیره شده و اکنون می توانید تغییرات لازم را روی آن بدهید؛ از عوض کردن اسم و کات کردن بخش های مختلفش بگیرید تا چسباندن آن به قطعه هایی که می خواهید.

\r\n

رنگ تعمیرات 118 پس زمینه برنامه اصلا اذیت تان نمی کند و از طرفی به سادگی و با چند کلیک می توانید به تمام محتویات اپ دسترسی داشته باشید. در صفحه نخست، بخش ضبط صداها قرار داده شده و کافیست روی آیکون دایره ای قرمز رنگ کلیک کنید تا صداها ضبط شوند.

\r\n
به گونه ای که از بین 12 هزار رای در گوگل پلی، Voice Recorder موفق شده میانگین امتیازی 4.8 را از 5 به دست بیاورد و شاید این بین خرید بلیط هواپیما ماهان بقیه اپ های ضبط صدا یک رکورد باشد. بعد از دانلود برنامه و باز کردنش، اولین ویژگی مثبتی که از آن چشم تان را می گیرد رابط کاربری ساده و البته زیبای Voice Recorder خواهد بود.

\r\n
نکته مهم با Voice Recorder اینجاست که این اپلیکیشن، هیچگونه المان متفاوتی نسبت به رقیبانش ارائه نمی دهد ولی با این وجود توانسته تا همان ویژگی های همیشگی که با برنامه های مشابه دیده ایم را با بالاترین کیفیت ممکن در اختیارتان تعمیرات گوشی بگذارد و به همین خاطر است که کاربران زیادی از آن راضی هستند.

\r\n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *